Pokrowce na narty

39 ofert
Brak wyników
 

Jak prawidłowo przechowywać narty?

Aby jak najdłużej cieszyć się doskonałą jakością naszych dwóch desek koniecznie zadbać trzeba o ich odpowiednie przechowywanie. Nie tylko poza sezonem, ale również wtedy, gdy często szusujesz na stoku. Zostawione "samopas", bez właściwego zabezpieczenia szybko mogą ulec uszkodzeniu, przez co jazda na nich będzie niekomfortowa, a w skrajnych przypadkach nawet niebezpieczna. Jednym ze sposobów, aby uniknąć zarysowań powierzchni i innych uszkodzeń, jest zakup odpowiedniego pokrowca na narty. Co więcej, pokrowiec taki pozwala chronić nie tylko narty, ale i wnętrze samochodu czy ściany w Twoim domu, w miejscu gdzie trzymasz sprzęt.

Zalety pokrowca na narty

Zakup pokrowca na narty jest wyjątkowo praktycznym i funkcjonalnym rozwiązaniem. Zapewnia ochronę przed uszkodzeniem podczas transportu oraz w trakcie przechowywania poza sezonem. Nie ma znaczenia czy na stok pojedziesz autobusem czy samochodem, dzięki pokrowcowi transport będzie prosty jak nigdy dotąd! Pokrowiec na narty powinien być solidny, wodoodporny, dopasowany, o konstrukcji uwzględniającej potrzeby sprzętu i twój komfort. Jest wyposażony w specjalne paski zewnętrzne, ułatwiające transport i noszenie nart. Pokrowiec jest bardzo łatwy w obsłudze - kieszeń zamyka się na suwak, dzięki czemu szybko i sprawnie wypakujesz wszystko, co potrzebne, a po skończonej jeździe bez problemu schowasz sprzęt do pokrowca.

Pokrowce na jedną parę nart czy więcej? Na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Decydując się na zakup, koniecznie trzeba zwrócić uwagę na kilka szczegółów. Jakość wykonania, ale też wykorzystany materiał czy długość. Skuteczne zabezpieczenie zapewniają pokrowce wykonane z materiałów, które odporne są na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych, przy czym największym zagrożeniem jest wilgoć i woda. Aby jak najdłużej chronić swój sprzęt, wybierz pokrowiec, który nie tylko ułatwi przenoszenie, ale też zabezpieczy naty. Ważna jest jakość wykończenia i dbałość o szczegóły. Wybieraj propozycje od cenionych w świecie sportu marek, jak np. Fischer, Snowsport, Blizzard czy Rossignol. Idealny pokrowiec powinien uwzględniać długość sprzętu. Wbrew pozorom nie chodzi tylko o to, aby narty się w nim zmieściły. Koniecznie musi pozostać kilka cm wolnej przestrzeni. Jedną z ważniejszych zasad, o jakich należy pamiętać jest to, że różnica między długością powinna wynosić od 5 do 10 cm. Najlepszym rozwiązaniem jest dobór pokrowca do konkretnego modelu sprzętu, wówczas zyskujemy gwarancję, że nie będzie on zbyt szeroki. Właściwe dopasowanie zapewnia skuteczną ochronę. W naszym sklepie znaleźć można różnego rodzaju pokrowce narciarskie, dostosowane do przechowywania jednej lub dwóch par nart różnej długości. Jaki wariant sprawdzi się najlepiej? Wszystko zależy, ile par potrzebujesz w nim przechować? Jeśli na stok jeździsz samemu, zdecydowanie wystarczy mniejszy pokrowiec. Wybrane modele pozwalają również na schowanie kijków, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Kije, ani żadne inne gadżety nigdy nie mogą być upychane na siłę. Korzystaj z pokrowca zgodnie z przeznaczeniem. Jeśli zależy Ci na podwyższeniu funkcjonalności, by bez przeszkód przewozić sprzęt narciarski (np. wykorzystując transport publiczny czy prywatnych przewoźników)?, sprawdź warianty pokrowców wyposażone w praktyczne kółka. Alternatywnym, ale równie funkcjonalnym rozwiązaniem, które doceni każdy narciarz jest specjalna torba, która spełnia swoją rolę równie dobrze!

Pokrowiec na buty narciarskie i inne akcesoria

Nasza oferta to nie tylko pokrowce i torby na narty, bo bez problemu, bo bez problemu dobierzesz również inne gadżety. Dużą popularnością cieszą się m.in. plecaki i torby na buty i kaski. Decydując się na zakupy w sklepie stacjonarnym lub na Decathlon.pl możesz kupić wszystko, co Ci potrzebne. Sprzęt i dodatki doskonałej jakości, kaski narciarskie narty zjazdowe i klasyczne, dla dorosłych i dzieci, gogle, a także odzież przygotowaną z myślą o potrzebach każdego narciarza! To wszystko i wiele więcej czeka właśnie na Ciebie. Masz wątpliwości i nie wiesz co wybrać? Nasi doradcy służą fachową pomocą!

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę