Gogle narciarskie dla dzieci

60 ofert

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
Etui na gogle narciarskie i snowboardowe Wedze B 100
Najlepiej oceniany
Gogle narciarskie i snowboardowe dla dorosłych i dzieci Wedze G 500 S3
Ostatnie sztuki
Gogle narciarskie / na sanki dla dzieci Lugik
Etui na gogle narciarskie i snowboardowe Wedze P 100
Zimowe okazje
WEDZE Etui na gogle narciarskie i snowboardowe Wedze P 100

6,99 zł 9,99 zł - 3 zł

(2)
U Ciebie za 2 dni
Gogle narciarskie i snowboardowe dla dorosłych i dzieci Wedze G 900 S3
Ostatnie sztuki
WEDZE Gogle narciarskie i snowboardowe dla dorosłych i dzieci Wedze G 900 S3

129,99 zł 189,99 zł - 60 zł

U Ciebie za 11 dni
Gogle narciarskie i snowboardowe dla dorosłych i dzieci Wedze G 500 I
Ostatnie sztuki
Gogle zimowe dziecięce OPC Mammoth Revo Cat.1 + etui
Gogle Narciarskie Siroko GX Kids Zoo
SIROKO Gogle Narciarskie Siroko GX Kids Zoo

183 zł 377 zł - 194 zł

Gogle Narciarskie Siroko GX Kids Bold
SIROKO Gogle Narciarskie Siroko GX Kids Bold

183 zł 377 zł - 194 zł

 

Gogle narciarskie dla dzieci

Jazda na nartach wymaga właściwego przygotowania, również jeżeli chodzi o wyposażenie i sprzęt. Oprócz nart i butów, a także kurtki i spodni Twoje dziecko będzie potrzebowało gogli dziecięcych. Odpowiadają one za wielopłaszczyznową ochronę oczu przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych. Gogle dla dzieci chronią oczy przed promieniowaniem UV i wszelkimi skutkami zdrowotnymi, jakie są z nim związane. Ponadto chronią przed wiatrem, śniegiem i drobinkami lodu. Gogle narciarskie dla dzieci wyraźnie ograniczają ryzyko bezpośredniego kontaktu narządu wzroku z wystającymi gałęziami czy kijkami innych narciarzy. Gogle dla dzieci mają duży wpływ na bezpieczeństwo jazdy na nartach, ale również na komfort i wygodę małego narciarza. Dostępne są w bardzo wielu wariantach, które różnią się budową, wyglądem, ale przede wszystkim parametrami. Zapoznaj się z nasza ofertą gogli dla najmłodszych. Zostały one przystosowane do mniejszej twarzy maluchów, a także ich umiejętności i specyfiki jazdy.

Najważniejsze aspekty przy wyborze gogli dziecięcych

Decydując się na gogle dziecięce, musimy zwrócić uwagę na ich dopasowanie do twarzy. Aby idealnie przylegały, powinny być w odpowiednim rozmiarze, a także posiadać pasek z regulacją. Dzieci na nartach jeżdżą w kasku, więc gogle powinny być z nimi kompatybilne. Jak można zauważyć, gogle narciarskie dla dzieci różnią się kolorem szybki. To od niej zależy przeznaczenie gogli. Białe dedykowane są do jazdy nocnej, z kolei bursztynowe świetnie sprawdzają się przy pochmurnej i mglistej pogodzie. Gogle z pomarańczową szybką polecamy do jazdy w dni lekko zachmurzone, a z szybką brązową w słoneczną pogodę. Kiedy intensywnie świeci słońce, warto sięgnąć po gogle z szybką szarą lub czarną. Bardzo ważne jest, aby gogle dla dzieci wyposażone były w system anti-fog. Odpowiada on za ochronę przed parowaniem. Zaparowana szybka zdecydowanie ogranicza widoczność, co negatywnie wpływa na bezpieczeństwo jazdy.

Gogle narciarskie dla dzieci, a filtr UV

To jeden z ważniejszych czynników, jaki wpływa na skuteczność ochrony gogli narciarskich dla dzieci. Zwróć więc uwagę, czy wybrane przez Ciebie gogle dla dzieci posiadają filtr UV. Ponadto nie bez znaczenia jest przepuszczalność światła w goglach, co jest oznaczane symbolem S oraz konkretną cyfrą: S0 – przepuszcza światło w 80% S1 – przepuszcza światło w 40-80 % S2 – przepuszcza światło w 18-40 % S3 – przepuszcza światło w 8-18 % S4 – przepuszcza światło w 3-8 %Najlepszym wyborem będą gogle dziecięce oznaczone symbolem UV400. Jeżeli planujemy jazdę w wysokich partiach gór, to postaw na gogle dla dzieci wyposażone w lustrzane szybki. To gwarancja, że mocne słońce nie zaszkodzi oczom naszego malucha. Przygotuj się na białe szaleństwo ze sklepem Decathlon! Mamy dla Ciebie szeroki wybór gogli dziecięcych, a także innego wyposażenia dla małego narciarza. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą!

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę