Rękawiczki narciarskie męskie

135 ofert

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
Rękawice narciarskie dla dorosłych Wedze 500 jednopalczaste
Koniec serii
WEDZE Rękawice narciarskie dla dorosłych Wedze 500 jednopalczaste

119,99 zł 169,99 zł - 50 zł

(13)
U Ciebie za 2 dni
Rękawice narciarskie dla dorosłych Wedze 100
Koniec serii
WEDZE Rękawice narciarskie dla dorosłych Wedze 100

39,99 zł 59,99 zł - 20 zł

(17)
U Ciebie za 2 dni
Rękawice narciarskie dla dorosłych Wedze 550
Zimowe okazje
WEDZE Rękawice narciarskie dla dorosłych Wedze 550

139,99 zł 219,99 zł - 80 zł

(2)
U Ciebie za 2 dni
Rękawice narciarskie dla dorosłych Wedze 500
Ecodesign
Rękawice narciarskie 900
Koniec serii
WEDZE Rękawice narciarskie 900

199,99 zł 289,99 zł - 90 zł

(4)
U Ciebie za 2 dni
Rękawice narciarskie męskie Viking Santo
VIKING Rękawice narciarskie męskie Viking Santo

75,99 zł 89,99 zł - 14 zł

Rękawice narciarskie damskie Viking Aliana
Zimowe okazje
VIKING Rękawice narciarskie damskie Viking Aliana

od 84,99 zł 99,99 zł - 15 zł

Rękawice narciarskie damskie Viking Tanuka
Rękawice narciarskie dla dorosłych Viking Bora Freeride
Zimowe okazje
Rękawice narciarskie damskie Viking Axelina
VIKING Rękawice narciarskie damskie Viking Axelina

89,99 zł 109,99 zł - 20 zł

Rękawice narciarskie damskie Viking Mirabel Mitten
Zimowe okazje
Rękawice narciarskie męskie Viking Toro
Zimowe okazje
VIKING Rękawice narciarskie męskie Viking Toro

od 134,99 zł 149,99 zł - 15 zł

 

Rękawiczki narciarskie męskie

Przed Tobą kolejny sezon narciarski? Chciałbyś skompletować nową stylizację na stok? A może brakuje Ci niezbędnych akcesoriów, wśród których są rękawiczki narciarskie męskie? Pomożemy Ci przy ich wyborze. W sklepie Decathlon znajdziesz szeroki wybór rękawic przystosowanych do trudnych warunków pogodowych. Występują w różnych wariantach, są to zarówno rękawice narciarskie męskie pięciopalczaste, jak również jednopalczaste. Są uniwersalne rękawiczki do rekreacyjnej jazdy wykonane z poliestru, jak też dla zawodowców z membraną. Ponadto zadbaliśmy o design naszych akcesoriów narciarskich. Wiemy, że coraz częściej zwraca się uwagę na detale, które powinny pasować do całości stylizacji. Posiadamy uniwersalne, ponadczasowe rękawiczki w kolorze czarnym i granatowym, jak też w bardziej intensywnych barwach. Wszystkie nasze modele cechują się wygodnym i praktycznym fasonem. Występują w kilku rozmiarach, co pozwala na ich perfekcyjne dopasowanie do każdej wielkości dłoni.

Rękawice narciarskie męskie – materiał zewnętrzny i wewnętrzny

Rękawiczki narciarskie męskie muszą być ciepłe, wodoodporne i wygodne. Decyduje o tym w znaczącym stopniu materiał, z jakiego są wykonane. Najczęściej rękawiczki narciarskie męskie składają się z dwóch warstw. Zewnętrzna ma bezpośredni kontakt z zimnem i wilgocią, dlatego odpowiada za ochronę przed śniegiem i chłodem. Może być wykonana z materiałów syntetycznych, jak poliester, który wykazuje właściwości wodoodporne. Bardziej zaawansowana jest membrana o ponadprzeciętnych właściwościach izolacyjnych i chroniących dłonie przed wiatrem. Wyróżnić możemy m.in. membranę Gore Tex gwarantują nieprzemakalność. To innowacyjne rozwiązanie doceniane nawet przez zawodowców. Druga warstwa to ocieplina. Ona z kolei odpowiada za ochronę przed chłodem i dobrą izolację przy minusowych temperaturach. Warstwa ocieplająca może być wykonana z materiałów naturalnych, w tym puchu gęsiego lub syntetycznych bazujących na składnikach sztucznych. Często też wykorzystywane jest wypełnienie PrimaLoft, stanowiące połączenie syntetyków z puchem gęsim.

Wygodne i praktyczne rękawiczki narciarskie

A co decyduje o wygodzie i komforcie noszenia rękawic narciarskich męskich? Z pewnością jest to krój, który powinien być dopasowany do dłoni, ale musi zapewniać im swobodę ruchów. Jednopalczaste rękawice cechują się bardzo dobrą termiką, ale pięciopalczaste w zdecydowanie mniejszym stopniu ograniczają zdolności manualne. Rękawiczki powinny posiadać też wzmocnienia na palcach i antypoślizgowy panel po wewnętrznej stronie dłoni, co pozwoli na lepsze trzymanie kijków narciarskich. Rękawiczki narciarskie męskie mogą mieć wydłużony krój, co stanowi lepszą ochronę przed śniegiem. Warto sprawdzić czy wyposażone są w ściągacze i regulowane zapięcie. Przyda się ponadto specjalne zapięcie, przy pomocy którego połączymy dwie rękawice. Niektóre modele mają dodatkowo kieszonkę i otwory wentylacyjne dla lepszej cyrkulacji powietrza.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę