Akcesoria piłkarskie

(154)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
Torba na 8 piłek
Najlepiej oceniany
KIPSTA Torba na 8 piłek

49,99 zł

(4)
U Ciebie za 2 dni
Torba na 16 piłek czarna
Najlepiej oceniany
KIPSTA Torba na 16 piłek czarna

79,99 zł

(2)
U Ciebie za 2 dni
TORBA NA BUTY Light 15 litrów
Najniższa cena
Pachołek NO10 czerwony 30cm
Pachołek NO10 pomarańczowy 23cm
Najniższa cena
PLECAK NA AKCESORIA 45 L
Najlepiej oceniany
KIPSTA PLECAK NA AKCESORIA 45 L

39,99 zł

(1)
U Ciebie za 2 dni
 

Efektywny trening to gwarancja sukcesu – sprzęt treningowy piłkarski

Piłka nożna to nie tylko mecze i bieganie za piłką, to coś więcej, niż radość z każdego kolejnego, zdobytego gola i satysfakcja z jego obrony. Każdy sport wymaga treningów, angażujących wszystkie partie ciała i rozwijających wiele umiejętności. Trening piłkarski nie polega jedynie na grze, powinien być uzupełniany o ćwiczenia wspierające wydolność, kondycję, szybkość i koncentrację piłkarzy. To wymaga od trenera nie tylko wiedzy, ale także kreatywności. W zaplanowaniu treningu może pomóc mu sprzęt treningowy piłkarski, dzięki któremu zapewni swoim podopiecznym ciekawy, zróżnicowany, ale przede wszystkim skuteczny trening.

„Piłkarski tor przeszkód” – pachołki, dyski, obręcze, drabinki

Decathlon daje Ci gotowe rozwiązania - to od Ciebie zależy, czy z nich skorzystasz. Piłkarz musi dobrze prowadzić piłkę,kontrolować jej ruch. To jedna z tych umiejętności, na której najczęściej koncentrują się doświadczeni trenerzy. Bardzodobrze sprawdza się w tym przypadku slalom pomiędzy pachołkami. Takie przeszkody nie tylko pozwalają trenować kontrolęnad piłką, ale jednocześnie szybkość zawodnika. Podobnie wykorzystać można także dyski i laski gimnastyczne.Obręcze antypoślizgowe przeznaczone są do ćwiczeń, wspierających wydolność zawodników, także ich szybkość ikoncentrację. Koordynację ruchową i pracę nóg można wesprzeć, wykorzystując w tym celu drabinki koordynacyjne. Świetniesprawdzają się na każdym etapie treningów, zarówno wśród młodych i początkujących zawodników, jak też doświadczonychprofesjonalistów.

Porządek i dyscyplina – jak przechowywać piłki?

Sport uczy również dyscypliny i porządku. Każdy trening powinien zakończyć się wspólnym posprzątaniem boiska iusunięciem z niego wszystkich akcesoriów i sprzętów treningowych. Ułatwić to mogą siatki i torby na piłki. Nie tylkopozwalają na utrzymanie porządku w magazynie, ale także przyśpieszają usunięcie ich wszystkich z boiska.Z Decathlonem zorganizujesz trening godny mistrzów!

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę