Akcesoria piłkarskie

126 ofert
media description
KIPSTA CLR ELITE JAGUAR Bądź szybki jak jaguar
Torba na 8 piłek
Najlepiej oceniany
Torba na 10-12 piłek Yakimasport
YAKIMASPORT Torba na 10-12 piłek Yakimasport

69,99 zł 79,00 zł - 9,00 zł

Najniższa cena 79,00 zł

Zestaw 8 tyczek slalomowych Yakimasport
Ostatnie sztuki
YAKIMASPORT Zestaw 8 tyczek slalomowych Yakimasport

149,99 zł 199,99 zł - 50,00 zł

Najniższa cena 199,99 zł

Koło koordynacyjne Zina
Najniższa cena
Worek na 12 balonów
POWER SHOT Worek na 12 balonów

124,99 zł 150,00 zł - 25,00 zł

Najniższa cena 150,00 zł

OBRĘCZ treningowa 58 cm
Ostatnie sztuki
KIPSTA OBRĘCZ treningowa 58 cm

24,99 zł 29,99 zł - 5,00 zł

Najniższa cena 29,99 zł

 

Efektywny trening to gwarancja sukcesu – sprzęt treningowy piłkarski

Piłka nożna to nie tylko mecze i bieganie za piłką, to coś więcej, niż radość z każdego kolejnego, zdobytego gola i satysfakcja z jego obrony. Każdy sport wymaga treningów, angażujących wszystkie partie ciała i rozwijających wiele umiejętności. Trening piłkarski nie polega jedynie na grze, powinien być uzupełniany o ćwiczenia wspierające wydolność, kondycję, szybkość i koncentrację piłkarzy. To wymaga od trenera nie tylko wiedzy, ale także kreatywności. W zaplanowaniu treningu może pomóc mu sprzęt treningowy piłkarski, dzięki któremu zapewni swoim podopiecznym ciekawy, zróżnicowany, ale przede wszystkim skuteczny trening.

„Piłkarski tor przeszkód” – pachołki, dyski, obręcze, drabinki

Decathlon daje Ci gotowe rozwiązania - to od Ciebie zależy, czy z nich skorzystasz. Piłkarz musi dobrze prowadzić piłkę,kontrolować jej ruch. To jedna z tych umiejętności, na której najczęściej koncentrują się doświadczeni trenerzy. Bardzodobrze sprawdza się w tym przypadku slalom pomiędzy pachołkami. Takie przeszkody nie tylko pozwalają trenować kontrolęnad piłką, ale jednocześnie szybkość zawodnika. Podobnie wykorzystać można także dyski i laski gimnastyczne.Obręcze antypoślizgowe przeznaczone są do ćwiczeń, wspierających wydolność zawodników, także ich szybkość ikoncentrację. Koordynację ruchową i pracę nóg można wesprzeć, wykorzystując w tym celu drabinki koordynacyjne. Świetniesprawdzają się na każdym etapie treningów, zarówno wśród młodych i początkujących zawodników, jak też doświadczonychprofesjonalistów.

Porządek i dyscyplina – jak przechowywać piłki?

Sport uczy również dyscypliny i porządku. Każdy trening powinien zakończyć się wspólnym posprzątaniem boiska iusunięciem z niego wszystkich akcesoriów i sprzętów treningowych. Ułatwić to mogą siatki i torby na piłki. Nie tylkopozwalają na utrzymanie porządku w magazynie, ale także przyśpieszają usunięcie ich wszystkich z boiska.Z Decathlonem zorganizujesz trening godny mistrzów!

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę