Akcesoria piłkarskie

108 ofert

PREMIERA ADIDAS

SPRAWDŹ
WIESZAK DO SPORTÓW ZESPOŁOWYCH
Najniższa cena
Torba na buty Kipsta Academic czarna
Najlepiej oceniany
TORBA NA BUTY Light 15 litrów
Najlepiej oceniany
Bidon higieniczny 1L
KIPSTA Bidon higieniczny 1L

29,99 zł

Dostawa za 2 dni
POJEMNIK NA 6 BUTELEK
Najlepiej oceniany
KIPSTA POJEMNIK NA 6 BUTELEK

59,99 zł

(1)
Dostawa za 2 dni
Torba na 8 piłek
Najlepiej oceniany
KIPSTA Torba na 8 piłek

74,99 zł

(4)
Dostawa za 2 dni
PLECAK NA AKCESORIA 45 L
Najlepiej oceniany
KIPSTA PLECAK NA AKCESORIA 45 L

49,99 zł

(1)
Dostawa za 2 dni
Pas treningowy do piłki nożnej
Najlepiej oceniany
Torba na 16 piłek czarna
Najlepiej oceniany
KIPSTA Torba na 16 piłek czarna

79,99 zł

(2)
Dostawa za 2 dni
Laska gimnastyczna NO10 80cm czerwona
Najniższa cena
 

Efektywny trening to gwarancja sukcesu – sprzęt treningowy piłkarski

Piłka nożna to nie tylko mecze i bieganie za piłką, to coś więcej, niż radość z każdego kolejnego, zdobytego gola i satysfakcja z jego obrony. Każdy sport wymaga treningów, angażujących wszystkie partie ciała i rozwijających wiele umiejętności. Trening piłkarski nie polega jedynie na grze, powinien być uzupełniany o ćwiczenia wspierające wydolność, kondycję, szybkość i koncentrację piłkarzy. To wymaga od trenera nie tylko wiedzy, ale także kreatywności. W zaplanowaniu treningu może pomóc mu sprzęt treningowy piłkarski, dzięki któremu zapewni swoim podopiecznym ciekawy, zróżnicowany, ale przede wszystkim skuteczny trening.

„Piłkarski tor przeszkód” – pachołki, dyski, obręcze, drabinki

Decathlon daje Ci gotowe rozwiązania - to od Ciebie zależy, czy z nich skorzystasz. Piłkarz musi dobrze prowadzić piłkę,kontrolować jej ruch. To jedna z tych umiejętności, na której najczęściej koncentrują się doświadczeni trenerzy. Bardzodobrze sprawdza się w tym przypadku slalom pomiędzy pachołkami. Takie przeszkody nie tylko pozwalają trenować kontrolęnad piłką, ale jednocześnie szybkość zawodnika. Podobnie wykorzystać można także dyski i laski gimnastyczne.Obręcze antypoślizgowe przeznaczone są do ćwiczeń, wspierających wydolność zawodników, także ich szybkość ikoncentrację. Koordynację ruchową i pracę nóg można wesprzeć, wykorzystując w tym celu drabinki koordynacyjne. Świetniesprawdzają się na każdym etapie treningów, zarówno wśród młodych i początkujących zawodników, jak też doświadczonychprofesjonalistów.

Porządek i dyscyplina – jak przechowywać piłki?

Sport uczy również dyscypliny i porządku. Każdy trening powinien zakończyć się wspólnym posprzątaniem boiska iusunięciem z niego wszystkich akcesoriów i sprzętów treningowych. Ułatwić to mogą siatki i torby na piłki. Nie tylkopozwalają na utrzymanie porządku w magazynie, ale także przyśpieszają usunięcie ich wszystkich z boiska.Z Decathlonem zorganizujesz trening godny mistrzów!

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę