Buty piłkarskie halówki

166 ofert
media description
KIPSTA CLR ELITE JAGUAR Bądź szybki jak jaguar
 

Szybkość i precyzja, czyli halówki do gry w futsal

Gra w piłkę nożną na hali w Polsce jest uważana zazwyczaj za rekreacyjny sport. W innych krajach futsal jest na tyle popularny, że z każdym kolejnym rokiem jest coraz większym rywalem dla tradycyjnej piłki nożnej. Do gry na hali zmuszają nas najczęściej niekorzystne warunki atmosferyczne, które powodują, że rozgrywanie meczy i treningi na świeżym powietrzu są niemożliwe. Niezależnie od nawierzchni, każdy zawodnik musi posiadać dobrej jakości buty piłkarskie. Futsal jak każdy sport rządzi się swoimi prawami. Piłka nożna na hali wymaga od zawodników odpowiedniego przystosowania się do panujących tam warunków, przede wszystkim do zupełnie innej nawierzchni niż są one obecne na boiskach otwartych. Turfy i lanki muszą zamienić na halówki, które zapewniają im odpowiednie przyśpieszenie i zwiększą skuteczność gry na gładkiej i twardej nawierzchni hali. Specjalne buty halowe gwarantują nam bezpieczeństwo oraz większą kontrolę nad piłką, dzięki zwrotności.

Halówki - buty piłkarskie dopasowane do Ciebie i Twojej gry

Wybierając halówki, pod uwagę należy wziąć kilka ich cech, które pozwolą wybrać te idealne dla Ciebie, jak również będą odpowiadały technice Twojej gry. Halówki wykonywane są z różnych materiałów. Dla tych, których stopa do nowego obuwia dopasowuje się trudniej, polecamy halówki ze skóry. Obok skóry przy produkcji tego rodzaju obuwia wykorzystuje się materiały syntetyczne wyróżniające się lekkością, są cieńsze niż skóra. Trudniej i wolniej dopasowują się jednak do stopy. Mając ograniczony budżet, można zdecydować się na halówki wykonane z materiałów tekstylnych, na początek to dobry wybór, jednak trzeba pamiętać, że takie obuwie nie daje tak dużego komfortu jak halówki skórzane i z materiałów syntetycznych.Ważnym elementem halówek jest także wyściółka, podobnie jak cholewka wykonana może być ze skóry lub materiałów syntetycznych. To ona odpowiedzialna jest za stabilność stopy i komfort zawodnika.Pamiętaj o sprawdzeniu podeszwy! Środkowa jej część zapewnia amortyzację, a zewnętrza gwarantuje właściwą przyczepność.

Decathlon zawsze na bieżąco z aktualnymi trendami- 2022

Projektanci i producenci wciąż zaskakują nas nie tylko nowymi propozycjami odzieży piłkarskiej, ale również butów piłkarskich, w tym halówek. Zmienia się nie tylko jakość wykonania, ale również systemy i technologie, w jakie obuwie jest uzupełniane. To powoduje, że gra staje się jeszcze skuteczniejsza i bardziej komfortowa. Jesteśmy na bieżąco z nowościami i proponujemy Ci zarówno kultowe, klasyczne modele, jak też najnowsze kolekcje. W naszej ofercie dostępne są halówki Adidas, halówki Puma, marki IMVISO i wielu innych, które mają do zaoferowania wyróżniające się na rynku buty do gry w piłkę na hali. Ponadto troszczymy się o tych, którzy dopiero zaczynają swoją karierę piłkarską, o najmłodszych zawodników, wybierając dla nich najlepiej sprawdzające się na boisku pod dachem halówki dla dzieci.A co nowego i godnego uwagi w sklepie Decathlon? Warto zwrócić uwagę na kilka modeli. Wśród nich są halówki Mundial Goal, cieszące się niesłabnącą popularnością od długich lat, jednak w każdym sezonie w nowej, odświeżonej wersji. Uwagę przyciągają Super Sala, szczególnie w kolorowych propozycjach. Zwróć uwagę na halówki Copa i Predator, dwie kolejne propozycje od jednego z liderów w produkcji odzieży i obuwia sportowego – Adidas. Nowoczesnym designem wyróżniają się halówki x4, a bardzo praktycznym wykończeniem – bocznymi siateczkowymi panelami zapewniającymi doskonała cyrkulacje powietrza model Top Sala Futsal.Decathlon posiada w swojej ofercie tylko najlepsze modele butów piłkarskich. A który model zwrócił Twoją uwagę? Jakie halówki dla dzieci i dorosłych spełniają Twoje oczekiwania? Sprawdź ofertę w naszym sklepie internetowym! Gra na hali? Z Decathlon to proste, przyjemne i bezpieczne!

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę