Gwizdki sędziowskie

13 ofert

PREMIERA ADIDAS

SPRAWDŹ
Gwizdek plastikowy Kipsta
Najniższa cena
KIPSTA Gwizdek plastikowy Kipsta

9,99 zł

(20)
U Ciebie za 2 dni
Gwizdek gruszka
NO BRAND Gwizdek gruszka

64,99 zł

(1)
U Ciebie za 2 dni
Smycz do gwizdka Kipsta czarna
Najlepiej oceniany
KIPSTA Smycz do gwizdka Kipsta czarna

14,99 zł

(1)
U Ciebie za 2 dni
Gwizdek Fox Tremblay
TREMBLAY Gwizdek Fox Tremblay

39,99 zł

(4)
U Ciebie za 2 dni
Gwizdek trenerski Fox40 Classic
Gwizdek bezkulkowy
Najniższa cena
Gwizdek plastikowy Allright zielony
Gwizdek bezkulkowy Yakimasport
Nowość
YAKIMASPORT Gwizdek bezkulkowy Yakimasport

14,99 zł

U Ciebie za 3 dni
 

Plastikowy gwizdek sędziowski

Każdy sędzia czy trener zna to akcesorium. Profesjonalny i praktyczny gwizdek sprawi, że trening, rywalizacja czy zabawa staną się wyjątkowe. Gwizdków używają przecież zarówno dzieci, trenerzy, jak i wuefiści. Dlaczego gwizdek? Podczas niektórych zawodów np. swimrun, posiadanie go przy sobie jest obowiązkowe, a zawodnicy mogą czuć się bezpieczni. Gwizd podczas gry lub zabawy powinien być wyraźny. Warto więc zdecydować się na taki, którego sygnał jest wystarczająco głośny. Pomoże to w gwizdaniu bez nadmiernego wysiłku, co jest szczególnie istotne w przypadku zawodowców. Do profesjonalnego zastosowania powinno się kupić gwizdek z trwałego materiału. W Decathlon znajdziesz różne ich rodzaje — od plastikowych do metalowych. Modele w ofercie charakteryzują się prostym wykonaniem i dużymi możliwościami technicznymi, a różnorodność przedmiotów ułatwi pracę nawet najbardziej wymagającej osobie. Odwiedź także stronę internetową i znajdź swój idealny gwizdek.

Wybór i typy gwizdków

Przy wyborze gwizdka istotny będzie cel zakupu. Zastanawiasz się, który z nich będzie najlepszy? Wśród nauczycieli czy arbitrów chętnie wybierany jest ten ze sznurkiem. Korzystając z możliwości zawieszenia go na szyi lub zawiązania na nadgarstku, minimalizuje się ryzyko zagubienia lub przypadkowego upuszczenia. Sznurek ułatwia pracę szczególnie aktywnym użytkownikom. W sporcie potrzebne są przecież obie ręce. Gry zespołowe i zajęcia wuefu, to aktywności fizyczne, w których gwizdek nie wychodzi z użycia. Poprzez wydawanie różnych sygnałów przez trenera, zadania do wykonywania przez sportowców stają się zrozumiałe bez konieczności nadwerężania strun głosowych. W sklepie sportowym Decathlon znajdziesz nie tylko gwizdki plastikowe, ale także metalowe, ultradźwiękowe, trekkingowe czy do sportów wodnych. Szukasz narzędzia dopasowanego idealnie dla Ciebie? W Decathlon znajdziesz również gwizdki w różnych kształtach i kolorach, co sprawi, że użytkowanie nie tylko ułatwi działalność, ale także zaspokoi wartości estetyczne.

Użycie i zastosowanie

Jeden z najpopularniejszych gwizdków to ten plastikowy. Oczywiście jest używany nie tylko podczas meczów piłki nożnej, ale także na lekcjach czy w zabawie. Bardzo często tego rodzaju gwizdek można także zauważyć u konduktora, który dla bezpieczeństwa wsiadających informuje o zbliżającym się odjeździe pociągu. Kupując gwizdek, należy sprawdzić jego głośność - wystarczy spróbować gwizdnąć. To właśnie od niej będzie zależało czy zawodnicy na boisku Cię usłyszą i stosownie zareagują. Pamiętaj, aby nie dmuchnąć za mocno, ponieważ gwizd zacznie się łamać lub wcale się nie wydobędzie. Lekkość działania jest bardzo ważna — gwizdanie nie może być męczące! Dokonując zakupu w stacjonarnym sklepie Decathlon, możesz znaleźć idealny dla siebie sprzęt. W zależności od Twoich potrzeb i późniejszego wykorzystywania gwizdka pracownicy sklepu stacjonarnego pomogą Ci podjąć decyzję zgodnie z Twoimi preferencjami. Opis Twojej działalności jest bardzo ważny. Na jego podstawie dobranie dla Ciebie odpowiedniego sprzętu będzie łatwiejsze i celniejsze. Pamiętaj, że gwizdek powinien być używany wyłącznie przez jedną osobę, aby zapobiegać rozprzestrzenianiu się wirusów i bakterii.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę