Pompki i akcesoria do piłek

27 ofert

PREMIERA ADIDAS

SPRAWDŹ
ZESTAW 3 IGIEŁ DO PIŁEK
KIPSTA ZESTAW 3 IGIEŁ DO PIŁEK

12,99 zł 4,33 zł/pce

(144)
Dostawa za 2 dni
Torba na 8 piłek
Najlepiej oceniany
KIPSTA Torba na 8 piłek

74,99 zł

(4)
Dostawa za 2 dni
SIATKA NA 10-14 PIŁEK
KIPSTA SIATKA NA 10-14 PIŁEK

49,99 zł

(9)
Dostawa za 2 dni
Torba na 16 piłek czarna
Najlepiej oceniany
KIPSTA Torba na 16 piłek czarna

79,99 zł

(2)
Dostawa za 2 dni
 

Podstawowe akcesoria oraz pompki do piłek

Każdy sportowiec wie, że o posiadane akcesoria do gry trzeba dbać poprzez regularne kontrolowanie ich stanu technicznego. W razie konieczności będziemy musieli skupić się na naprawie bądź wymianie na nowszy model. W przeciwnym razie zaobserwujemy pogorszenie się naszych wyników i osiągnięć, do czego bardzo często prowadzi właśnie niesprawny lub uszkodzony sprzęt. Niekiedy jest on nawet niebezpieczny dla naszego zdrowia i bywa źródłem kontuzji. W piłce nożnej (ale też siatkówce) najważniejszym akcesorium jest piłka. Tak naprawdę jest jedynym przedmiotem, z którym gracze mają kontakt na boisku. Nawet ta akcesoria najlepszej jakości, wykonane z solidnego materiału i idealnie szyte, tak naprawdę nie zapewnią komfortu gry i nie zwiększą skuteczności, jeżeli nie będą posiadały odpowiedniego ciśnienia. Gracze są zatem świadomi, że nie najważniejsze jest mieć jedynie co kopać, ale równie ważne jest znalezienie pompki pozwalającej szybko i w dowolnym momencie napompować futbolówkę czy akcesorium do gry ręcznej.

Niewielki koszt, duże efekty

Opinie nie są tutaj podzielone, dlatego każdy, kto chce poważnie myśleć o trenowaniu, powinien nabyć pompkę, która będzie niezbędna przy dbaniu o ekwipunek sportowy. Wybór jest niemały. Może zestaw elektryczny? Dostępne są pompki nawet w takim wariancie, które pozwolą Ci przywrócić najważniejsze właściwości Twoich akcesoriów do gry. Pompki stanowią wydatek kilkunastu lub kilkudziesięciu złotych. Ale uwaga, ponieważ dobrej jakości sprzęt powinien charakteryzować się pewnymi cechami, aby spełniał we właściwy sposób swoje funkcje. W ofercie Decathlon znajdziesz pompki uniwersalne, które można wykorzystać przy okazji różnego rodzaju piłek, nie tylko tych do nogi. Są proste w obsłudze, uniwersalne, a producent zadbał o zamieszczenie najważniejszych informacji na opakowaniu. Niewielkie rozmiary tego akcesorium sprawiają, że można zabrać go ze sobą na trening, czy też wakacyjny wyjazd. Wbudowany manometr zapewnia dwukrotnie szybsze pompowanie i większą precyzję, a cięgno giętkie zwiększa ochronę igieł. Pompki do piłek wykonane są z materiałów, które pozwalają im zachować trwałość i sprawność, mają też wytrzymały i solidny wężyk.

Jakie akcesoria do piłek warto mieć?

Pewne akcesoria szczególnie przydadzą się na większych obiektach typu hale, czy po prostu sale gimnastyczne. Takich dodatków jest niezwykle wiele, a ich zadaniem jest nie tylko pomoc w pielęgnacji posiadanego już sprzętu, ale także jego właściwe przechowywanie. Warto wybrać więc torby pozwalające transportować potrzebne akcesoria w większych ilościach i zachować porządek w magazynie lub garażu, jak i również przetrzymywać je w pomieszczeniach o mniejszej powierzchni – siatkę z asortymentem można np. zawiesić przy suficie lub ścianie. Worek także będzie odpowiednim rozwiązaniem. Pamiętaj! Zawsze dbaj o posiadany ekwipunek, dzięki czemu zachowa on swoje właściwości i pomoże Ci cieszyć się możliwie jak najlepszymi wynikami. Co jeszcze warto zakupić? Ciśnieniomierz będzie przydatny podczas kontroli ciśnienia powietrza. Ten produkt również dostępny jest w ofercie sklepu Decathlon i warto dodać go do wyposażenia swojej torby, nie tylko w momencie, kiedy daną dyscypliną zajmujemy się na poziomie profesjonalistów.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę