Baseny dmuchane i baseny składane

436 ofert

DOBRA ENERGIA
NA FITNESS

SPRAWDŹ

Baseny dmuchane i baseny składane

Baseny dmuchane - źródło świetnej zabawy dla dzieci i nie tylkoNie ma nic przyjemniejszego niż zanurzyć się w chłodnej wodzie w upalny dzień czy popluskać się razem z dziećmi na świeżym powietrzu. Nie zawsze jednak mamy taką możliwość. Nie każdy mieszka w sąsiedztwie jeziora, morza, rzeki czy basenu odkrytego. Jeśli i Ty marzysz o zabawie w wodzie w letni dzień a nie możesz sobie pozwolić na kąpiel w wodach otwartych ani na miejskim kąpielisku, rozważ zakup basenu ogrodowego. Stanowi on świetną alternatywę dla miłośników wodnych zabaw. Niewielkich rozmiarów basenik potrafi zdziałać cuda. Może nawet pełnić rolę wzburzonego oceanu a gumowe lub dmuchane zabawki, rolę podwodnych stworzeń- wystarczy odrobina wyobraźni!

Ogrodowy basen dla dzieci - sprawdź ofertę marki: Nabaiji, Intex, Bestway, Friedola, Avenli dostępną w sklepach Decathlon

W ofercie sklepu decathlon.pl znajdziesz szeroki wybór basenów dmuchanych i dziecięcych w wielu różnych wymiarach, kształtach i pojemnościach. Bez względu na to, ile miejsca masz w ogrodzie, jaka kolorystyka odpowiada Twoim upodobaniom i jakim dysponujesz budżetem, na pewno znajdziesz coś dla siebie i swojej rodziny. Oferujemy duży wybór basenów okrągłych i prostokątnych, ale są i takie w kształcie pięciokąta a nawet sześciokąta. Wszystkie baseny dmuchane firmy Intex oraz Bestway a także Friedola i Avenli wykonano z wytrzymałego materiału. Część z PVC, część z materiału winylowego odpowiedniej grubości, który zapewnia komfort i bezpieczeństwo Tobie i Twoim najbliższym. Oferujemy również dziecięce baseniki rozkładane, przeznaczone dla dzieci w wieku od 12 do 24 miesięcy. Ścianki wykonane zostały z miękkiej pianki, aby były najbezpieczniejsze dla najmłodszych. Nasze składane baseniki dla małych dzieci rozkładają i składają się w bardzo prosty sposób. Zajmuje to zaledwie kilka sekund. Ponadto każdy rozkładany basen jest lekki i łatwy w transporcie. Bez względu na to czy szukasz basenu z dmuchanymi ścianami, czy piankowego, który można szybko złożyć i przetransportować, znajdziesz go w naszej ofercie.

Jak dbać o wodę w basenie dmuchanym?

Bez względu na wielkość i pojemność basenu ogrodowego, woda ulega zabrudzeniu. Wysoka temperatura powietrza, ciągła ekspozycja na słońce i wysoka wilgotność sprzyjają rozwojowi bakterii i drobnoustrojów. Do basenów wnoszona jest na stopach trawa i piach, które zalegają na ich dnie. Aby cieszyć się zabawą w wodzie w upalne dni należy o nią odpowiednio zadbać. Sposób dbania zależny jest od wielkości basenu. Jeśli mamy do czynienia z basenem o małej pojemności, najlepszym rozwiązaniem będzie po prostu wymiana całej wody a następnie wyczyszczenie dna basenu. Nie jest to sposób korzystny pod względem ekonomicznym, ale jest on zdecydowanie najkorzystniejszy dla dzieci. Sypanie jakiejkolwiek chemii czyszczącej może powodować podrażnienia na skórze dziecka. Dbając o komfort i bezpieczeństwo najbliższych, weź to pod uwagę przy doborze sposobu dbania o czystość wody.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę