Akcesoria do nauki pływania dla dzieci

(31)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
Mała piłka wodna z wypustkami
Najlepiej oceniany
Mała piłka basenowa antypoślizgowa
CEL BASENOWY KULBUTO
Najniższa cena
WATKO CEL BASENOWY KULBUTO
59,99 zł
U Ciebie za 2 dni
Duża piłka BASENOWA
WATKO Duża piłka BASENOWA
24,99 zł
(32)
U Ciebie za 2 dni
Bramka WATER POLO UP
Najlepiej oceniany
WATKO Bramka WATER POLO UP
99,99 zł
(2)
U Ciebie za 2 dni
Pałeczki nurkowe
Najniższa cena
BAT SPORT Pałeczki nurkowe
19,99 zł
Sprawdź dostępność w sklepie
Piłka waterpolo kolorowa 15cm Enero
Najniższa cena
 

Zabawa w wodzie

Zanim Twoje dziecko opanuje podstawy techniki pływania, wodę musi po prostu polubić. Powinieneś więc zadbać o to, aby kojarzyła mu się z zabawą i przyjemnością. To pozwoli mu przekonać się, że warto nauczyć się pływać, szczególnie kiedy będzie obserwować, jak to robią inni.

Na początku dziecko musi się z wodą oswoić. Dla kilkumiesięcznego dziecka nie jest to środowisko obce, jednak różni się nieco od tego, w jakim przebywało przez 9 miesięcy w brzuchu mamy. Już na tym etapie dobrze jest zabierać malucha na basen. Decathlon przygotował dla Ciebie i Twojej pociechy wiele propozycji akcesoriów do nauki pływania, które pomogą Ci zapewnić mu bezpieczeństwo na każdym etapie jego życia. Dla najmłodszych polecamy kółko-siedzenie i platformy edukacyjne. Nieco starsze dzieci mogą skorzystać z kolorowych pompowanych rękawków, kół i pasów ewolucyjnych. Kiedy już nauczą się pływać, z pewnością będą chciały pójść o krok dalej – nurkować. Dla urozmaicenia czasu spędzonego na basenie warto wykorzystać zabawki do nurkowania tonące z różną prędkością i tym samym motywujące dziecko do wszczęcia pościgu za uciekającymi elementami w różnych kolorach.

Wodny tor przeszkód

Wykorzystując kreatywne akcesoria i zabawki do nauki pływania, można dziecku stworzyć wodny tor przeszkód. Zaczynamy od krótkiego przepłynięcia kilku metrów z deską, następnie zanurzamy się, aby przepłynąć pod podwodnym łukiem, nurkujemy i wyławiamy krążek, po czym chwytamy makaron piankowy i szybko zmierzamy do brzegu.

Nauka przez zabawę nie tylko w szkole, ale również na basenie! Sprawdź także kółka do nauki pływania..

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę