Akcesoria do nauki pływania dla dzieci

(11)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories

Wakacyjne promocje do -50%

Sprawdź
ZABAWKA DO DIVINGU AQUA-SPORT SHARK
ZABAWKA DO DIVINGU AQUA-SPORT BEE
ZABAWKA DO DIVINGU AQUA-SPORT FROG
ZABAWKA DO DIVINGU AQUA-SPORT BIG FROG
 

Zabawa w wodzie

Zanim Twoje dziecko opanuje podstawy techniki pływania, wodę musi po prostu polubić. Powinieneś więc zadbać o to, aby kojarzyła mu się z zabawą i przyjemnością. To pozwoli mu przekonać się, że warto nauczyć się pływać, szczególnie kiedy będzie obserwować, jak to robią inni.

Na początku dziecko musi się z wodą oswoić. Dla kilkumiesięcznego dziecka nie jest to środowisko obce, jednak różni się nieco od tego, w jakim przebywało przez 9 miesięcy w brzuchu mamy. Już na tym etapie dobrze jest zabierać malucha na basen. Decathlon przygotował dla Ciebie i Twojej pociechy wiele propozycji akcesoriów do nauki pływania, które pomogą Ci zapewnić mu bezpieczeństwo na każdym etapie jego życia. Dla najmłodszych polecamy kółko-siedzenie i platformy edukacyjne. Nieco starsze dzieci mogą skorzystać z kolorowych pompowanych rękawków, kół i pasów ewolucyjnych. Kiedy już nauczą się pływać, z pewnością będą chciały pójść o krok dalej – nurkować. Dla urozmaicenia czasu spędzonego na basenie warto wykorzystać zabawki do nurkowania tonące z różną prędkością i tym samym motywujące dziecko do wszczęcia pościgu za uciekającymi elementami w różnych kolorach.

Wodny tor przeszkód

Wykorzystując kreatywne akcesoria i zabawki do nauki pływania, można dziecku stworzyć wodny tor przeszkód. Zaczynamy od krótkiego przepłynięcia kilku metrów z deską, następnie zanurzamy się, aby przepłynąć pod podwodnym łukiem, nurkujemy i wyławiamy krążek, po czym chwytamy makaron piankowy i szybko zmierzamy do brzegu.

Nauka przez zabawę nie tylko w szkole, ale również na basenie! Sprawdź także kółka do nauki pływania..

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę