Gumy i akcesoria pływackie

Gumy i akcesoria pływackie

a11y.skip-filters
Filtry

POMYSŁ NA PREZENT

SPRAWDŹ
GUMA PŁYWACKA NA NOGI 900
Najniższa cena
NABAIJI GUMA PŁYWACKA NA NOGI 900
7,99 zł
(7)
U Ciebie za 2 dni
SPADOCHRON 900
NABAIJI SPADOCHRON 900
39,99 zł
(3)
Sprawdź dostępność w sklepie
4.5/5 Na podstawie 50 Oceny zebrane online i w sklepach
 

Gumy pływackie – akcesoria dla poprawy efektów treningowych

Zawodowi pływacy i triatloniści używają ich w codziennych treningach. Gumy pływackie to akcesoria, dzięki którym każde ich ćwiczenie wymaga wykonania jeszcze większej pracy i tym samy użycia większej siły. Guma pływacka świetnie sprawdza się jednak również w przypadku osób początkujących, pływających rekreacyjnie lub też chcących urozmaicić swoje regularne treningi. Występują w wielu wariantach, różnią się wyglądem, ale też czasami sposobem użycia. W naszym sklepie znajdziecie szeroki wybór gum, dzięki którym Wasze pływanie nabierze zupełnie innego charakteru.

Guma pływacka i jej zastosowanie

To, jak będziemy jej używać, zależy od modelu. Do wyboru są gumy pływackie na nogi wykonane z elastycznego tworzywa, dokładnie z kauczuku naturalnego. Są stosunkowo niewielkich rozmiarów, dlatego możesz je zabrać na każdy trening. Zakładamy je na nogi, jak sama nazwa wskazuje. Unieruchamiają je, wymuszając większą pracę i zaangażowanie górnych partii ciała. Guma pływacka na nogi znalazła swoje zastosowanie też w połączeniu z pull buoy. Mamy również gumy z pasem, przeznaczoną do pływania 4 podstawowymi stylami. Zaczep mocujemy do drabinki basenu, z kolei uprząż zakładamy w pasie. Ciekawy jest też spadochron pływacki, pozwalający na trening z dużym oporem.

Gumki do włosów dla komfortu pływania

W sklepie Decathlon w tej kategorii znajdziesz nie tylko akcesoria zwiększające efektywność treningu, czyli gumy pływackie. Zadbaliśmy też o dziewczynki, nastolatki i kobiety, które są szczęśliwymi posiadaczkami długich włosów. Polecamy gumki do włosów zaprojektowane i stworzone z myślą o pływaczkach. Wykonane są z odpornego na chlor materiału, nie zmieniają swojej struktury, nie rozciągają się, a ich piękny kolor nie blaknie. Zapewniają bardzo dobre przytrzymanie włosów na basenie. Występują w kilku wariantach kolorystycznych. Dopasujesz je stylistycznie do swojego kostiumu kąpielowego, który też jest dostępny w bogatej ofercie w sklepie Decathlon.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę