Klapki na basen 39 ofert

PROMO WEEK
NAWET DO -50%

SPRAWDŹ
Sandały basenowe dla malucha Nabaiji
Buty basenowe do wody dla malucha Nabaiji
Promo Week
NABAIJI Buty basenowe do wody dla malucha Nabaiji

24,99 zł 29,99 zł - 5 zł

(23)
U Ciebie za 2 dni
KLAPKI BASENOWE MARCO
Promo Week
ARENA KLAPKI BASENOWE MARCO

99,99 zł 119,99 zł - 20 zł

(3)
U Ciebie za 2 dni
Sandały basenowe dla malucha Nabaiji
Klapki basenowe Arena Nina granat
Promo Week
ARENA Klapki basenowe Arena Nina granat

89,99 zł 99,99 zł - 10 zł

(1)
U Ciebie za 2 dni
Skarpety basenowe dla dzieci Nabaiji z silateksu
Promo Week
NABAIJI Skarpety basenowe dla dzieci Nabaiji z silateksu

9,99 zł 14,99 zł - 5 zł

(24)
Sprawdź dostępność w sklepie
 

Klapki basenowe dla komfortu i bezpieczeństwa

Konieczność noszenia klapek na basenie wciąż bagatelizuje wiele osób. Wybierając się na pływalnię, w torbie powinniśmy mieć klapki wraz ze strojem pływackim i ręcznikiem. Kontakt gołej stopy z posadzką przyczynia się do wystąpienia infekcji, chorób skórnych, w tym najczęściej grzybicy. Leczenie może być długotrwałe i wymagające zaprzestania na pewien czas wizyt na basenie.

Klapki basenowe to ochrona przed wirusami i patogenami. Zakładamy je w przebieralni, a na niektórych basenach przed wejściem do niej, pod prysznicem, i zdejmujemy przed wejściem do basenu.

Klapki basenowe w wielu odsłonach

Nie bez znaczenia jest, jakie klapki basenowe wybierzesz. Pomimo że nie chodzisz w nich na co dzień, muszą być wygodne i gwarantować bezpieczeństwo poruszania się po mokrej nawierzchni. Należy również pamiętać, że jest to rodzaj obuwia, które wymusza odmienny sposób chodzenia niż inny rodzaj butów. Ciężar nacisku przenoszony jest na palce, co przy długim ich użytkowaniu może doprowadzić do bólu kostek i pięt.

Klapki na basen powinny posiadać antypoślizgową podeszwę, dzięki której łatwiej i tym samym stabilniej możemy poruszać się po mokrej nawierzchni bez ryzyka kontuzji. Ważny jest również rozmiar, który należy dopasować do wielkości stopy. Klapki wykonane są najczęściej z materiałów wodoodpornych – poliestru, gumy lub skóry – i takie powinny zwracać Twoją uwagę. Niektóre modele wyposażone zostały dodatkowo w kanaliki odprowadzające wodę i regulowane zapięcie.

Buty na basen dla najmłodszych

Dla dzieci alternatywą dla tradycyjnych klapek są sandały charakteryzujące się lekkością, posiadające antypoślizgową podeszwę i wygodne zapięcie zapobiegające zsuwaniu się obuwia ze stopy. Dostępne są w wielu ciekawych kolorach i wzorach dla chłopców i dziewczynek.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę