Okulary i maski do pływania 342 oferty

PROMO WEEK
NAWET DO -50%

SPRAWDŹ
Okularki pływackie Nabaiji Xbase L Mika jasne szkła
Promo Week
NABAIJI Okularki pływackie Nabaiji Xbase L Mika jasne szkła

19,99 zł 24,99 zł - 5 zł

(131)
U Ciebie za 2 dni
Maska pływacka Nabaiji Swimdow V2 S jasne szkła
Najlepiej oceniany
ŻEL ANTY-FOG DO MASKI NURKOWEJ SCD
Najniższa cena
SUBEA ŻEL ANTY-FOG DO MASKI NURKOWEJ SCD

29,99 zł 999,67 zł/l

(7)
U Ciebie za 2 dni
PREPARAT ANTY-FOG 500
Najniższa cena
OROKS PREPARAT ANTY-FOG 500

19,99 zł 199,90 zł/l

U Ciebie za 2 dni
Anty-Fog 30 ML
Najniższa cena
SALVIMAR Anty-Fog 30 ML

29,99 zł

(4)
U Ciebie za 2 dni
 

Okulary do pływania – niezbędne czy tylko przydatne?

Wiele osób przed pierwszą wizytą na basenie rozważa ich zakup, jednak nie wszyscy się na nie decydują. Okulary do pływania nie należą do obowiązkowego wyposażenia pływackiego, jak niektórzy uważają, „można się bez nich obejść”. Czy zawsze tak jest, czy może istnieją okoliczności, które wymagają ich noszenia?

Okulary do pływania nie tylko poprawiają widoczność pod wodą, ale również chronią przed chlorem, patogenami i zanieczyszczeniami narząd wzroku. Minimalizują ryzyko wystąpienia infekcji i podrażnień, które mogą skutkować poważnymi schorzeniami oczu. Warto zatem się w nie zaopatrzyć zarówno przed wizytą na basenie, jak i przed wakacyjnym wyjazdem nad morze.

Jak wybrać dobre okulary do pływania?

Okulary do pływania muszą być odpowiednio dopasowane do twarzy, dobrze przylegać, aby woda nie przedostawała się do oczu. To uszczelki wykonane z silikonu odpowiedzialne są za ich uszczelnienie. Konieczne jest, aby posiadały regulowany pasek, dzięki któremu dopasujesz okulary do obwodu swojej głowy. Przy regularnym pływaniu ważny jest ponadto szeroki kąt widzenia, a więc należy zwrócić uwagę na kształt szkieł okularów.

Okulary do pływania mogą również parować – ochronę przed tym zjawiskiem zapewnia powłoka anty-fog. Komfort i wygodę noszenia zwiększa miękki nosek wykonany z silikonu.

Maska do pływania na basen i na zewnątrz

Dla miłośników nurkowania i ponadprzeciętnego komfortu podczas pływania polecamy maski o szerokim kącie widzenia, z powłoką chroniącą przed parowaniem szyb i wyróżniające się dużą stabilnością. Posiadają regulowany pasek i charakteryzują się nowoczesnym oraz estetycznym designem.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę