Stroje pływackie i kąpielowe dla dziewczynek

(56)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories

Wakacyjne promocje do -50%

Sprawdź
GÓRA STROJU PŁYWACKIEGO KAMYLEON MAP DLA DZIECI
Najlepiej oceniany
Dół stroju pływackiego Kamyleon Sea dla dzieci
Koniec serii
NABAIJI Dół stroju pływackiego Kamyleon Sea dla dzieci

24,99 zł 29,99 zł - 5 zł

U Ciebie za 2 dni
Strój jednoczęściowy pływacki dla dzieci Nabaiji Lila Oto
Koniec serii
GÓRA STROJU PŁYWACKIEGO VEGA JOLY DLA DZIECI
Koniec serii
NABAIJI GÓRA STROJU PŁYWACKIEGO VEGA JOLY DLA DZIECI

19,99 zł 29,99 zł - 10 zł

U Ciebie za 2 dni
 

Stroje pływackie dla dziewczynek – wygoda, trwałość i modny kolor

Wybór stroju pływackiego dla dziewczynki nie będzie łatwy. Dużą uwagę zwracają one na kolor i wzór, z kolei dla rodziców priorytetem jest wysoka jakość materiału i wygoda. Decathlon postanowił połączyć wszystkie te priorytety i stworzył ofertę dopasowaną do potrzeb i oczekiwań dziecka oraz rodzica. Stroje pływackie dla dziewczynek wykonane są z materiałów odpornych na działanie chloru i charakteryzujących się dużą elastycznością. Do ich produkcji wykorzystano poliester, a włókna elastanu zastąpiono włóknami PBT, dzięki czemu wykazują się również odpornością na promienie UV. Technologia AQUARESIST sprzyja ich intensywnemu użytkowaniu, dlatego doskonale sprawdzają się jako stroje dla regularnych pływaczek. W ofercie dostępne są stroje pływackie jednoczęściowe z plecami w kształcie „O”, co przekłada się na wygodę i komfort podczas pływania. Strój gwarantuje swobodę ruchu i bardzo dobrze przylega i dopasowuje się do ciała. Dwuczęściowy strój posiada górę z plecami w kształcie „X” i dół z niewielkim wycięciem, a niektóre modele również z dodatkową spódniczką zakrywającą pośladki.

Stroje pływackie dla dziewczynek dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, co umożliwia wybór zgodnie z upodobaniami młodej pływaczki. Modny fason i mocny kolor to ważne dla dziewczynki cechy, którymi kieruje się przy wyborze swojego stroju pływackiego.

A może kombinezon?

Alternatywą dla stroju pływackiego jedno- i dwuczęściowego jest kombinezon, idealny do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Specjalna pianka zapewnia większy komfort termiczny, a jego elastyczność gwarantuje łatwość zakładania i zdejmowania. Kombinezony pływackie charakteryzują się dłuższymi rękawami i nogawkami, są polecane dla młodszych dzieci szczególnie tych, które potrzebują większego komfortu termicznego. Sprawdź również akcesoria i sprzęt pływacki w ofercie Decathlon.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę