Stroje pływackie i kąpielowe dla dziewczynek 59 ofert

SPORTOWE PREZENTY
DO -50%

SPRAWDŹ
Strój jednoczęściowy pływacki dla dzieci Nabaiji Vega+
Koniec serii
NABAIJI Strój jednoczęściowy pływacki dla dzieci Nabaiji Vega+

39,99 zł 59,99 zł - 20 zł

(5)
U Ciebie za 2 dni
Dół stroju pływackiego Kamyleon Sea dla dzieci
Koniec serii
NABAIJI Dół stroju pływackiego Kamyleon Sea dla dzieci

19,99 zł 24,99 zł - 5 zł

(1)
U Ciebie za 2 dni
Spódniczka pływacka dla dzieci Nabaiji Una
Koniec serii
NABAIJI Spódniczka pływacka dla dzieci Nabaiji Una

19,99 zł 29,99 zł - 10 zł

(1)
U Ciebie za 2 dni
Dół stroju pływackiego dla dzieci Nabaiji Vega
Najlepiej oceniany
GÓRA STROJU PŁYWACKIEGO VEGA JOLY DLA DZIECI
Koniec serii
NABAIJI GÓRA STROJU PŁYWACKIEGO VEGA JOLY DLA DZIECI

19,99 zł 29,99 zł - 10 zł

(1)
U Ciebie za 2 dni
 

Stroje pływackie dla dziewczynek – wygoda, trwałość i modny kolor

Wybór stroju pływackiego dla dziewczynki nie będzie łatwy. Dużą uwagę zwracają one na kolor i wzór, z kolei dla rodziców priorytetem jest wysoka jakość materiału i wygoda. Decathlon postanowił połączyć wszystkie te priorytety i stworzył ofertę dopasowaną do potrzeb i oczekiwań dziecka oraz rodzica. Stroje pływackie dla dziewczynek wykonane są z materiałów odpornych na działanie chloru i charakteryzujących się dużą elastycznością. Do ich produkcji wykorzystano poliester, a włókna elastanu zastąpiono włóknami PBT, dzięki czemu wykazują się również odpornością na promienie UV. Technologia AQUARESIST sprzyja ich intensywnemu użytkowaniu, dlatego doskonale sprawdzają się jako stroje dla regularnych pływaczek. W ofercie dostępne są stroje pływackie jednoczęściowe z plecami w kształcie „O”, co przekłada się na wygodę i komfort podczas pływania. Strój gwarantuje swobodę ruchu i bardzo dobrze przylega i dopasowuje się do ciała. Dwuczęściowy strój posiada górę z plecami w kształcie „X” i dół z niewielkim wycięciem, a niektóre modele również z dodatkową spódniczką zakrywającą pośladki.

Stroje pływackie dla dziewczynek dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, co umożliwia wybór zgodnie z upodobaniami młodej pływaczki. Modny fason i mocny kolor to ważne dla dziewczynki cechy, którymi kieruje się przy wyborze swojego stroju pływackiego.

A może kombinezon?

Alternatywą dla stroju pływackiego jedno- i dwuczęściowego jest kombinezon, idealny do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Specjalna pianka zapewnia większy komfort termiczny, a jego elastyczność gwarantuje łatwość zakładania i zdejmowania. Kombinezony pływackie charakteryzują się dłuższymi rękawami i nogawkami, są polecane dla młodszych dzieci szczególnie tych, które potrzebują większego komfortu termicznego. Sprawdź również akcesoria i sprzęt pływacki w ofercie Decathlon.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę