Rowery dla dzieci

Rowery dla dzieci

a11y.skip-filters
Filtry
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
 

ROWERY DLA DZIECI

Dla najmłodszych dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją rowerową przygodę, Decathlon przygotował ofertę rowerków biegowych. Kolejnym etapem jest wybór roweru większego na dwóch kółkach, jednak nadal powinien być on dostosowany do niższego wzrostu dziecka i jego umiejętności. Od teraz już całą rodziną możecie jeździć na krótsze i dłuższe wycieczki rowerowe.

Rower dla dzieci – wybierz rozsądnie

Dziecko chce mieć ładny rower, najlepiej w swoim ulubionym kolorze, z ciekawymi akcesoriami i bogatym wyposażeniem. Rodzic z kolei przy jego wyborze koncentruje się na kwestiach bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Jak w takiej sytuacji znaleźć idealny kompromis?

Wyboru roweru dla dziecka wbrew pozorom nie determinuje jego wzrost. Najważniejsza jest długość nóg, musi ono bez problemu sięgać do pedałów, jak też do podłoża. To pozwoli mu nie tylko na komfortową jazdę, ale też na większą stabilność oraz utrzymanie równowagi po zatrzymaniu się.

Kolejny czynnik, jaki należy wziąć pod uwagę, to wielkość kół. Dla dzieci do 6 lat polecamy rowery z kołami w rozmiarze 16''. Kupując rower dla dziecka w wieku lat 5-8 lat, powinno się wybrać taki, który posiada koła 20". Dla starszaków do 12 lat kupujemy rower z kołami 24-26''.

Decathlon chce jednak spełnić marzenia dzieci, dlatego też w swojej ofercie przygotował rowery w różnych kolorach, o zróżnicowanych konstrukcjach ram i z wieloma dodatkami i akcesoriami. Zadowolenie dzieci i satysfakcja rodziców gwarantowane.

Wyjątkowy rower dla dziecka

Wraz z zakupem roweru dla dziecka konieczny okazuje się wybór odpowiednich akcesoriów. Niektóre z prezentowanych przez nas modeli są wyposażone w koszyki rowerowe, torebki i sakwy na drobiazgi i w inne ciekawe dodatki. Dla tych, którzy chcą, aby ich rower wyglądał szczególnie wyjątkowo, polecamy uchwyty rowerowe, bidony rowerowe, plecaki i inne akcesoria dla dzieci. Bezpieczeństwo zapewniają oczywiście lampki rowerowe, które są obowiązkowym wyposażeniem nie tylko małego rowerzysty.

W ofercie dostępne są rowery do nauki pedałowania dla najmłodszych zarówno dla dziewczynek, jak też chłopców. Dla tych, którzy mają już większe doświadczenie, przygotowaliśmy rowery górskie z napędem.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę