Rowery dla dzieci

140 ofert
Decathlon Go

Rower na lata? To brzmi dobrze!

SPRAWDŹ
Rower dziecięcy Btwin 900 Alu City 16 cali
Raty 0%
Rower górski MTB dziecięcy Rockrider ST 500 24"
Raty 0%
Rower dziecięcy górski MTB Rockrider ST 500 20"
Raty 0%
Rower dziecięcy Btwin 500 Doctogirl 16 cali
Raty 0%
Rower dziecięcy trekkingowy Riverside 500 24"
Raty 0%
BTWIN Rower dziecięcy trekkingowy Riverside 500 24"

949 zł 1099 zł - 150 zł

(1)
U Ciebie za 2 dni
Rower trekkingowy dla dzieci Riverside 500 20"
Raty 0%
BTWIN Rower trekkingowy dla dzieci Riverside 500 20"

879 zł 999 zł - 120 zł

(3)
U Ciebie za 2 dni
Jeździk grawitacyjny Skiddoü Bjørg
Najlepiej oceniany
Rowerek biegowy dla dzieci CARIBOO CLASSIC
Najlepiej oceniany
 

ROWERY DLA NAJMŁODSZYCH DZIECI

Dla najmłodszych dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją rowerową przygodę, Decathlon przygotował ofertę rowerków biegowych. Rowerek dla dziecka to najlepszy prezent oraz forma rozwoju ruchowego i sprawnościowego. Dziecko od najmłodszych lat może szkolić swoją koordynację ruchową. Szeroki wybór jednośladów, które znajduje się w ofercie, z pewnością ułatwi każdemu rodzicowi podjęcie decyzji w wyborze rowerka dziecięcego. Pierwszym wyborem powinien być lekki rower, tak aby maluch miał pełną kontrolę nad kierownicą. Kolejnym etapem jest wybór roweru większego na dwóch kółkach, jednak nadal powinien być on dostosowany do niższego wzrostu dziecka i jego umiejętności. Musimy brać pod uwagę, aby kryteria były podobne jak w przypadku wyboru modeli dla dorosłych. Duży wybór pozwoli na dopasowanie modeli dla dzieci w różnym wieku. Po dokonaniu odpowiedniego zakupu całą rodziną możecie jeździć na krótsze i dłuższe wycieczki rowerowe. Ciesząc się ze wspólnej jazdy na rowerze.

Rower dla dzieci – wybierz rozsądnie

Wymagania starszych dzieci są nieco większe. Każdy chce mieć ładny rower, najlepiej w swoim ulubionym kolorze, z ciekawymi akcesoriami i bogatym wyposażeniem. Rodzic z kolei przy jego wyborze koncentruje się na kwestiach bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Jak w takiej sytuacji znaleźć idealny kompromis?

Wyboru roweru dla dziecka wbrew pozorom nie determinuje jego wzrost. Najważniejsza jest długość nóg, musi ono bez problemu sięgać do pedałów, jak też do podłoża. To pozwoli mu nie tylko na komfortową jazdę, ale też na większą stabilność oraz utrzymanie równowagi po zatrzymaniu się.

Kolejny czynnik, jaki należy wziąć pod uwagę, to wielkość kół. Dla dzieci do 6 lat polecamy rowery z kołami w rozmiarze 16''. Kupując rower dla dziecka w wieku lat 5-8 lat, powinno się wybrać taki, który posiada koła 20". Dla starszaków do 14 lat kupujemy rower z kołami 24-26''.

Decathlon chce jednak spełnić marzenia dzieci, dlatego też w swojej ofercie przygotował rowery w różnych kolorach, o zróżnicowanych konstrukcjach ram i z wieloma dodatkami i akcesoriami. Zadowolenie dzieci i satysfakcja rodziców gwarantowane.

Wyjątkowy rower dla dziecka

Wraz z zakupem roweru dla dziecka konieczny okazuje się wybór odpowiednich akcesoriów. Niektóre z prezentowanych przez nas modeli są wyposażone w koszyki rowerowe, torebki i sakwy na drobiazgi i w inne ciekawe dodatki. Dla tych, którzy chcą, aby ich rower wyglądał szczególnie wyjątkowo, polecamy uchwyty rowerowe, bidony rowerowe, plecaki i inne akcesoria dla dzieci. Bezpieczeństwo zapewniają oczywiście lampki rowerowe, które są obowiązkowym wyposażeniem nie tylko małego rowerzysty.

W ofercie dostępne są rowery do nauki pedałowania dla najmłodszych zarówno dla dziewczynek, jak też chłopców. Dla tych, którzy mają już większe doświadczenie, przygotowaliśmy rowery górskie z napędem.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę