Rowery gravel

(4)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories

Podkategorie

Cofnij do Rowery

Rowerowe promocje

Sprawdź
 

Rowery gravelowe – radość z jazdy po każdym terenie

Uwielbiasz jeździć na rowerze po lesie, drogach polnych, ale również po trasach utwardzonych? Teoretycznie w zależności od tego, gdzie jeździsz, potrzebujesz innego jednośladu, żeby jazda była po prostu przyjemnością. Możesz jednak wybrać rower gravelowy, który sprawdzi się w niemal każdych warunkach. Dzięki uniwersalności i wygodzie użytkowania zyskały one w Polsce w ciągu ostatnich kilku lat dużą popularność. Znajdziesz je również w naszym sklepie. Mamy dla Ciebie zarówno rowery gravelowe damskie, jak i męskie.

Rower szutrowy – wygoda na długim dystansie

Rowery typu gravel nazywane są w Polsce również szutrówkami. Dlaczego? Otóż drogi publiczne, które prowadzą do lasu lub znajdują się na terenie prywatnym to drogi gruntowe lub inaczej – szutrowe. Nie oznacza to jednak, że rowery gravelowe są przeznaczone tylko na taką powierzchnię – to uniwersalne jednoślady. Doskonale poradzą sobie na zniszczonym asfalcie, ale wygodnie będziesz nim jechać również po szosie. Jeśli zamierzasz pokonać trasę, która składa się z dróg leśnych, polnych, asfaltowych i innych, to prawdopodobnie najszybciej zrobisz to szutrówką.

Rowery gravelowe – sklep Decathlon daje Ci wybór

Zdecyduj się na taką szutrówkę, która spełnia Twoje oczekiwania. Rowery gravelowe nie są ani najlżejsze, ani najszybsze – to uniwersalne jednoślady, które docenisz na co dzień, pokonując różne trasy. Wybierz odpowiedni rower, biorąc pod uwagę jego parametry, a także swój wzrost. Zanim się zdecydujesz na dany sprzęt, zwróć uwagę na ramę, hamulce, kierownicę, napęd i inne ważne części jednośladu. Nie znasz się na rowerach? Nie szkodzi – skontaktuj się z nami. Opowiemy Ci, jakie znaczenie mają poszczególne rozwiązania i dobierzemy najlepszy dla Ciebie rower gravelowy.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę