Rowery męskie – miejskie, górskie MTB, szosowe, crossowe

204 oferty

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
Rower trekkingowy Riverside 500
Rower trekkingowy Riverside 700
Raty 0%
Rower górski MTB 27,5" Rockrider ST 100
Raty 0%
Rower elektryczny miejski smart Elops 920E Connect LF niska rama
Ostatnie sztuki
ELOPS Rower elektryczny miejski smart Elops 920E Connect LF niska rama

7799 zł 7999 zł - 200 zł

U Ciebie za 2 dni
ROWER GÓRSKI MTB ST 530 27,5"
Raty 0%
Rower miejski Elops 520 wysoka rama
Ostatnie sztuki
ELOPS Rower miejski Elops 520 wysoka rama

1199 zł 1499 zł - 300 zł

(7)
U Ciebie za 2 dni
ROWER MIEJSKI ELOPS SINGLE SPEED 500
Raty 0%
 

Rowery męskie – jak wybrać odpowiedni?

Z łatwością można zauważyć, że każdego roku oferta rowerowa skierowana do mężczyzn jest bardzo mocno poszerzana. Rower męski nigdy długo nie pozostaje taki sam. Wiele modeli ewoluuje, a asortyment w takich sklepach jak Decathlon staje się coraz bardziej obszerny. Nic więc dziwnego, że osoba chcąca kupić rower męski 28 cali niemal od początku spotyka się z trudnościami. Jak w takiej ilości modeli wybrać ten, który będzie dla nas najlepszy? Oczywiście z łatwością można znaleźć mnóstwo różnic, które odróżniają rower męski od damki. Przede wszystkim siodełko znajduje się znacznie wyżej a rama została odpowiednio skonstruowana i nie jest skośna. Rowery męskie od damskich różnią się również gabarytami oraz wagą – często są cięższe. Nie można również zapomnieć o estetyce, która również jest inna niż w rowerach damskich. Jak zatem wybrać odpowiedni rower męski, aby być zadowolonym z tego wyboru? Czym powinien charakteryzować się dobry rower dla mężczyzn? Dlaczego warto posiadać własny rower?

Wygoda użytkowania

Przede wszystkim rower powinien być wygodny. Jest to konieczne do tego, aby dało się na nim jeździć w dalekie trasy. Ponadto, warto wiedzieć, że wygodny rower pozwala Ci na cieszenie się jazdą, niezależnie od tego, czy będzie ona przebiegała w mieście na trasie rowerowej, na wsi na dróżce, czy w górach lub lasach. Nie można także zapomnieć o tym, że wygoda sprawi, że będziesz znacznie precyzyjniej jeździł na rowerze. Z łatwością będziesz w stanie wjeżdżać w zakręty czy hamować nawet w sytuacjach nagłych. Jazda na wygodnym rowerze to po prostu przyjemność. Wybierając komfortowy model z pewnością częściej będziesz wychodzić na przejażdżki czy to z rodziną, czy to z przyjaciółmi, czy też na samotne wyprawy. Jazda na rowerze ma jeszcze więcej zalet. Pozwala na zbudowanie dobrej kondycji i wytrzymałości. Dodatkowo, jest to aktywność fizyczna uprawiana na świeżym powietrzu, dzięki czemu można także dotlenić swój organizm. Jeśli mieszkasz w mieście, może posłużyć Ci za ekologiczny środek transportu do pracy. Sprawdź, jakie modele rowerów miejskich przygotowaliśmy dla Ciebie w internetowym sklepie Decathlon!

Jakość wykonania

Oczywiście przy wyborze roweru nie powinieneś wyłącznie kierować się wygodą. Liczą się także inne czynniki. Chociażby to, czy dany model jest wykonany z materiałów o wysokiej jakości. W sklepie Decathlon znajdziesz solidne modele rowerów każdego typu – zarówno tych przeznaczonych do jazdy po mieście, jak i tych, których przeznaczeniem jest jazda po trudnych szlakach górskich czy leśnych. Przy wyborze odpowiedniego roweru dla siebie, warto także kierować się wagą sprzętu. Im lżejszy będzie, tym sprawniej będzie można nim kierować w każdych okolicznościach. Dobrym przykładem są rowery, których rama jest wykonana z aluminium. To jakościowy materiał, który jest odporny na uszkodzenia zarówno chemiczne, jak i mechaniczne. Jednocześnie jest bardzo lekki, dzięki czemu rower waży naprawdę niewiele. Dla wielu osób niezbędnym elementem jest bagażnik. Jak więc widać, należy wziąć kilka kwestii pod uwagę, aby być w stanie wybrać odpowiedni model roweru dla siebie. Na szczęście w sklepie Decathlon znajdziesz szeroki wybór męskich rowerów – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę