Rowery męskie – miejskie, górskie MTB, szosowe, crossowe

(28)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories

Podkategorie

Cofnij do Rowery

Rowerowe promocje

Sprawdź
Rower górski MTB Rockrider ST 120 27,5 cali
Najlepsza jakość i cena
Rower crossowy Riverside 500 z hamulcami tarczowymi
Koniec serii
RIVERSIDE Rower crossowy Riverside 500 z hamulcami tarczowymi

1449 zł 1499 zł - 50 zł

(24)
U Ciebie za 8 dni
Rower górski MTB Rockrider ST 530 MDB 27,5"
Koniec serii
Rower górski MTB Romet Rambler R6.2
Koniec serii
ROMET Rower górski MTB Romet Rambler R6.2

1399 zł 1899 zł - 500 zł

(2)
U Ciebie za 3 dni
Rower crossowy Riverside 700
Raty 0%
Rower szosowy Triban RC120 z hamulcami tarczowymi
Raty 0%
TRIBAN Rower szosowy Triban RC120 z hamulcami tarczowymi

2699 zł

(43)
Sprawdź dostępność w sklepie
Rower górski MTB Romet Rambler R6.3 2022
Promocja
ROMET Rower górski MTB Romet Rambler R6.3 2022

1599 zł 2199 zł - 600 zł

Sprawdź dostępność w sklepie
Rower górski MTB Romet Rambler R6.2
Koniec serii
ROMET Rower górski MTB Romet Rambler R6.2

1399 zł 1899 zł - 500 zł

Sprawdź dostępność w sklepie
 

Rowery męskie

Z łatwością można zauważyć, że każdego roku oferta rowerowa skierowana do mężczyzn jest bardzo mocno poszerzana. Rower męski nigdy długo nie pozostaje taki sam. Wiele modeli ewoluuje, a asortyment w takich sklepach jak Decathlon staje się coraz bardziej obszerny. Nic więc dziwnego, że osoba chcąca kupić rower męski 28 cali niemal od początku spotyka się z trudnościami. Jak w takiej ilości modeli wybrać ten, który będzie dla nas najlepszy? Oczywiście z łatwością można znaleźć mnóstwo różnic, które odróżniają rower męski od damki. Przede wszystkim siodełko znajduje się znacznie wyżej a rama została odpowiednio skonstruowana i nie jest skośna. Rowery męskie od damskich różnią się również gabarytami oraz wagą – często są cięższe. Nie można również zapomnieć o estetyce, która również jest inna niż w rowerach damskich. Jak zatem wybrać odpowiedni rower męski, aby być zadowolonym z tego wyboru? Czym powinien charakteryzować się dobry rower dla mężczyzn? Dlaczego warto posiadać własny rower?

Wygoda użytkowania

Przede wszystkim rower męski powinien być wygodny. Jest to konieczne do tego, aby dało się na nim jeździć w dalekie trasy. Ponadto, warto wiedzieć, że wygodny rower pozwala Ci na cieszenie się jazdą, niezależnie od tego, czy będzie ona przebiegała w mieście na trasie rowerowej, na wsi na dróżce, czy w górach lub lasach. Nie można także zapomnieć o tym, że wygoda sprawi, że będziesz znacznie precyzyjniej jeździł na rowerze. Z łatwością będziesz w stanie wjeżdżać w zakręty czy hamować nawet w sytuacjach nagłych. Jazda na wygodnym rowerze to przyjemność. Wybierając komfortowy model z pewnością częściej będziesz wychodzić na przejażdżki czy to z rodziną, czy to z przyjaciółmi, czy też na samotne wyprawy. Jazda na rowerze ma jeszcze więcej zalet. Pozwala na zbudowanie dobrej kondycji i wytrzymałości. Dodatkowo, jest to aktywność fizyczna uprawiana na świeżym powietrzu, dzięki czemu można także dotlenić swój organizm. Jak zatem widać, rower to doskonały sposób na spędzenie czasu wolnego i właśnie dlatego powinien być wygodny.

Jakość wykonania

Oczywiście przy wyborze roweru nie powinieneś wyłącznie kierować się wygodą. Liczą się także inne czynniki. Chociażby to, czy dany model jest jakościowo wykonany. W sklepie Decathlon znajdziesz solidne modele rowerów każdego typu – zarówno tych przeznaczonych do jazdy po mieście, jak i tych, których przeznaczeniem jest jazda po trudnych szlakach górskich czy leśnych. Przy wyborze odpowiedniego roweru dla siebie, warto także kierować się wagą sprzętu. Im lżejszy będzie, tym sprawniej będzie można nim kierować w każdych okolicznościach. Dobrym przykładem są rowery, których rama jest wykonana z aluminium. Jest to jakościowy materiał, który jest odporny na uszkodzenia zarówno chemiczne, jak i mechaniczne, jednocześnie jest bardzo lekki, dzięki czemu rower waży naprawdę niewiele. Jak więc widać, trzeba wziąć kilka kwestii pod uwagę, aby być w stanie wybrać odpowiedni model roweru dla siebie. Na szczęście w sklepie Decathlon znajdziesz szeroki wybór męskich rowerów – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę