Rowery miejskie 71 ofert

SPORTOWE PREZENTY
DO -50%

SPRAWDŹ
Rower miejski elektryczny smart Elops 920E Connect LF niska rama
Koniec serii
ELOPS Rower miejski elektryczny smart Elops 920E Connect LF niska rama

7999 zł 8999 zł - 1000 zł

U Ciebie za 2 dni
Rower miejski Elops 520 niska rama
Koniec serii
ELOPS Rower miejski Elops 520 niska rama

1249 zł 1599 zł - 350 zł

(128)
U Ciebie za 2 dni
ROWER MIEJSKI ELOPS SINGLE SPEED 500
Rower miejski Elops 520 wysoka rama
Koniec serii
ELOPS Rower miejski Elops 520 wysoka rama

1249 zł 1499 zł - 250 zł

(7)
U Ciebie za 2 dni
Rower miejski Elops 100 niska rama
Koniec serii
ELOPS Rower miejski Elops 100 niska rama

899 zł 1149 zł - 250 zł

(14)
U Ciebie za 2 dni
Rower miejski Elops 540 wysoka rama
Koniec serii
ELOPS Rower miejski Elops 540 wysoka rama

1899 zł 2129 zł - 230 zł

(1)
U Ciebie za 2 dni
Rower miejski Elops 120 wysoka rama
Koniec serii
ELOPS Rower miejski Elops 120 wysoka rama

1149 zł 1399 zł - 250 zł

(17)
U Ciebie za 2 dni
Rower miejski damski Fuzlu Arizona 28 S3
ROWER MIEJSKI ELOPS 540 NISKA RAMA
Rower miejski ROMET Sonata Eco 26 damski
Koniec serii
ROMET Rower miejski ROMET Sonata Eco 26 damski

1299 zł 1399 zł - 100 zł

(1)
U Ciebie za 2 dni
Rower miejski ROMET Pop Art Classic 28"
Koniec serii
ROMET Rower miejski ROMET Pop Art Classic 28"

1599 zł 2449 zł - 850 zł

U Ciebie za 2 dni
 

Idealne do jazdy po mieście – rowery miejskie

Poruszanie się po mieście, szczególnie w godzinach szczytu, nierzadko jest prawdziwym wyzwaniem. Wielu kierowców z pewnością jest w stanie stwierdzić, że znaczną część życia poświęcają na stanie w korkach. Choć może się to wydawać banalne, łatwo można to rozwiązać, wybierając rowery miejskie. Są rowerowym symbolem Amsterdamu; do niedawna w Polsce były jeszcze mało popularne, nie mogły konkurować z klasycznym góralem i szosówką. Rowery miejskie spotkały się z uznaniem dopiero wtedy, kiedy doceniono zalety jazdy jednośladem po mieście. Coraz więcej osób zaczęło zauważać, że to wyjątkowo komfortowy środek transportu, dzięki któremu nie jesteśmy uzależnieni od natężenia ruchu. Rowery miejskie damskie i męskie zagościły zatem na stałe na ulicach, pomagając przedostawać się w nawet najbardziej oddalone zakątki miasta. Co bardzo istotne, w ten sposób troszczymy się również o środowisko, a jednocześnie – poprawiamy własną kondycję i dbamy o zdrowie. Jeśli zatem szukasz wygodnej i łatwo dostępnej formy podróżowania, koniecznie sprawdź tę metodę!

Rower miejski w holenderskim stylu

Światowa stolica rowerów stała się inspiracją dla współczesnego miejskiego krajobrazu w Polsce. Rowery nie są już rzadkością na ulicach dużych miast i pomimo że nie mogą jeszcze konkurować z samochodami, to ich obecność jest bez wątpienia znacznie bardziej zauważalna. Rowery miejskie posiadają konstrukcję ramy, która umożliwia jazdę w pozycji wyprostowanej, co ma wpływ na komfort, wygodę, ale również i zdrowie rowerzysty. Dzięki temu nie obciążamy pleców, a do tego mamy lepszą widoczność i możemy obserwować, co dzieje się na drodze. W holendrach stosuje się przerzutki planetarne, czyli takie, które ukryte są w piaście tylnego koła, co pozwala na zmianę biegów podczas postoju. Na uwagę zasługują też duże koła, mają zazwyczaj wielkość 28'' i są wyposażone w wytrzymałe opony. Oprócz tego rowery holenderskie wyróżniają się wyjątkowo komfortowym siedziskiem. Tym samym nawet długa jazda na rowerze może być niezwykle przyjemna. W ofercie sklepu internetowego Decathlon znajdziesz nie tylko holendry – zachęcamy do przejrzenia szczegółowo naszego pełnego asortymentu. Przykładamy uwagę do każdego szczegółu – od kierownicy aż po sam błotnik!

Rower, w którym można się zakochać

Mówi się o miłości do samochodu, dlaczego zatem nie można nie zauroczyć się rowerem, który może wyglądać naprawdę efektownie. Rowery miejskie wybierane są przede wszystkim przez kobiety, którym ten styl prosto z Holandii bardzo odpowiada. Oprócz tego, że jest wygodny i bezpieczny, to także może swoim designem odzwierciedlać charakter jego właściciela. Rowery miejskie często wyposażone są w liczne dodatki i akcesoria. Koszyk rowerowy doskonale sprawdza się podczas powrotu z zakupów czy jazdy do pracy. Można w nim umieścić torby, co nie tylko zwiększa wygodę, ale też pozwala skoncentrować się na jeździe, a dodatkowy ciężar na ramieniu czy plecach nie ogranicza naszych ruchów. Podobnie jest zresztą z bagażnikiem. Rowery miejskie są dostępne ponadto w bardzo ciekawych kolorach, np. miętowym, błękitnym, różowym czy białym. Mężczyźni poszukują raczej klasycznych rozwiązań, dlatego Decathlon przygotował dla nich rowery miejskie męskie w kolorze czarnym, granatowym bądź zielonym. Wybierz to, co najlepiej Ci odpowiada i czerp przyjemność z jazdy przy szczęku łańcucha!.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę