Rowery miejskie

(152)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories

Podkategorie

Cofnij do Rowery
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
ROWER MIEJSKI ELOPS 520 NISKA RAMA
Raty 0%
ROWER MIEJSKI ELOPS SINGLE SPEED 500
Koniec serii
ELOPS ROWER MIEJSKI ELOPS SINGLE SPEED 500
999,99 zł
1299 zł −23%
(34)
U Ciebie za 2 dni
Rower miejski Elops 540 niska rama
Raty 0%
Rower trekkingowy Elops LD 900 damski
Raty 0%
Rower miejski ROMET Pop Art Eco 26
Koniec serii
ROMET Rower miejski ROMET Pop Art Eco 26
1999 zł
2299 zł −13%
U Ciebie za 2 dni
Rower miejski ROMET Pop Art Eco 26
Koniec serii
ROMET Rower miejski ROMET Pop Art Eco 26
1999 zł
2299 zł −13%
U Ciebie za 3 dni
Rower miejski ROMET Pop Art Lux
Koniec serii
ROMET Rower miejski ROMET Pop Art Lux
2499 zł
2899 zł −13%
U Ciebie za 3 dni
Rower trekkingowy Elops LD 900 męski
Raty 0%
 

ROWERY MIEJSKIE

Są rowerowym symbolem Amsterdamu, do niedawna w Polsce były jeszcze mało popularne, nie mogły konkurować z klasycznym góralem i szosówką. Rowery miejskie spotkały się z uznaniem dopiero wtedy, kiedy doceniono zalety jazdy jednośladem po mieście, kiedy przestaliśmy być tolerancyjni dla godzin spędzonych w korku w godzinach szczytu.

Rower miejski w holenderskim stylu

Światowa stolica rowerów stała się inspiracją dla współczesnego miejskiego krajobrazu w Polsce. Rowery nie są już rzadkością na ulicach dużych miast i pomimo że nie mogą jeszcze konkurować z samochodami, to ich obecności jest bez wątpienia znacznie bardziej zauważalna. Rowery miejskie posiadają konstrukcję ramy, która umożliwia jazdę w pozycji wyprostowanej, co ma wpływ na komfort, wygodę, ale również i zdrowie rowerzysty. Dzięki temu nie obciążamy pleców, jak też mamy lepszą widoczność i możemy obserwować, co dzieje się na drodze. W holendrach stosuje się przerzutki planetarne, czyli takie, które ukryte są w piaście tylnego koła, co pozwala na zmianę biegów podczas postoju. Koła roweru są duże, mają zazwyczaj wielkość 28''.

Rower, w którym można się zakochać

Mówi się o miłości do samochodu, dlaczego zatem nie można zauroczyć się rowerem, który może wyglądać naprawdę efektownie. Rowery miejskie wybierane są przede wszystkim przez kobiety, którym ten holenderski styl bardzo odpowiada. Oprócz tego, że jest wygodny i bezpieczny, to także może swoim designem odzwierciedlać charakter jego właściciela.

Rowery miejskie często wyposażone są w liczne dodatki i akcesoria. Koszyk rowerowy doskonale sprawdza się podczas powrotu z zakupów czy jazdy do pracy. Można w nim umieścić torby, co nie tylko zwiększa wygodę, ale też pozwala skoncentrować się na jeździe, a dodatkowy ciężar na ramieniu czy plecach nie ogranicza naszych ruchów. Rowery miejskie są dostępne ponadto w bardzo ciekawych kolorach, np. miętowym, błękitnym, różowym czy białym. Mężczyźni poszukują raczej klasycznych rozwiązań, dlatego Decathlon przygotował dla nich rowery miejskie w kolorze czarnym, granatowym bądź zielonym..

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę