Klocki hamulcowe

53 oferty

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
 

Klocki hamulcowe – niezbędne do zatrzymania się roweru

Głównym zadaniem klocków hamulcowych jest wpływ zatrzymywanie się roweru oraz wyciszenie pracy kół. W naszym sklepie przygotowaliśmy katalog produktów dopasowanych do każdego typu hamulców, wobec czego każdy rowerzysta znajdzie u nas najlepszy model. Zachęcamy do zapoznania się z parametrami, jakie mają klocki hamulcowe do roweru, aby nie mieć wątpliwości, co do tego, iż po zakupie jazda na rowerze będzie przyjemniejsza i bezpieczniejsza niż do tej pory. Pewne jest jedno: optymalna moc hamowania będzie zagwarantowana. Szczególnie, że są to modele marek SHIMANO, B'TWIN, PROMAX, czy TEKTRO.

Klocki hamulcowe – dobierz je do typu hamulców

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą, by można było dopasować najlepszy model klocków hamulcowych. Jeśli zaś masz pytania, służymy pomocą na każdym etapie realizacji zamówienia. Hamulce szczękowe lub hamulce tarczowe? Przygotowaliśmy propozycję dla każdego. Jeśli poszukujesz klocków hamulcowych szczękowych, to u nas są one dostępne w wersji z wymiennymi wkładami. Wybrane modele mają różne kształty, a zatem nie ma problemu z dostosowaniem ich do dowolnego układu hamowania. Wygląd tych klocków uzależniony jest w głównej mierze od tego, czy mają być odpowiednie do mokrego lub do suchego terenu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że rowerzyści na co dzień pokonują różne trasy, dlatego w ofercie uwzględniliśmy także klocki hamulcowe rowerowe w typie mieszanym. W ich projekcie uwzględniono umieszczenie rowków, odpowiadających za skuteczne odprowadzanie wilgoci. To gwarancja ich sprawności w każdej sytuacji.

Bogata oferta klocków hamulcowych

Wygląd, jaki mają okładziny hamulcowe w rowerach, gdzie występują hamulce tarczowe różni się od wcześniejszych. Dla klientów dostępne są klocki hamulcowe w wersji: dla jazdy amatorskiej, do hamowania z większą siłą, mieszane – z elementami z obu podanych grup. Poza różnymi rodzajami, klocki hamulcowe oferujemy w różnych rozmiarach i kolorach. To pozwala wybrać wersję dobraną do wyglądu roweru. Niezależnie od tego, na jaki model się zdecydujesz, może mieć pewność, że będzie wyjątkowo odporny na ścieranie. Jest to potwierdzone wieloma testami jakościowymi oraz certyfikatami jakości. Każdy produkt, znajdujący się na stronie, został dokładnie opisany, zarówno pod względem materiału wykonania, jak i przeznaczenia. Zachęcamy do zapoznania się z charakterystyką produktów przed ich zakupem. Tak ważną część układu hamowania należy dobrać starannie. Chętnie w tym pomożemy.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę