Manetki i klamkomanetki rowerowe

89 ofert

Weekend
darmowej dostawy

Sprawdź
Manetka przerzutki 9-biegowej
Najlepiej oceniany
MANETKA OBROTOWA MRX 6-RZĘDOWA PRAWA
Najniższa cena
SRAM MANETKA OBROTOWA MRX 6-RZĘDOWA PRAWA

29,99 zł

Dostawa za 11 dni
MANETKA 7-RZĘDOWA NEXUS
BTWIN MANETKA 7-RZĘDOWA NEXUS

64,99 zł

Dostawa za 11 dni
 

Manetki i klamkomanetki – elementy niezbędne dla sprawnej jazdy

Manetki to części w rowerze, od jakich zależy przede wszystkim jakość i szybkość zmiany przełożeń. Odpowiadają one za sterowanie tylnej i przedniej przerzutki. Elementy te muszą pozostawać kompatybilne z napędem, by cały układ działał bez zarzutu. Osobnym rodzajem manetek są klamkomanetki, posiadające zespolone z klakami hamulcowymi. Zarówno manetki, jak i klamkomanetki muszą pracować szybko, skutecznie i niezawodnie w każdych warunkach. W sklepie Decathlon oferujemy te wyroby, cechujące się lekkością i nad wyraz precyzyjnym działaniem. Oferta jest szeroka, wobec czego znajdą coś dla siebie zarówno miłośnicy jazdy amatorskiej, jak i wprawni kolarze. Typ produktu dopasować można do przeznaczenia roweru. Wszystkie manetki rowerowe pochodzą od sprawdzonych producentów, takich jak: B'TWIN, SHIMANO, SRAM, MICROSHIFT, czy WORKSHOP.

Niezastąpiona „dźwignia zmiany biegów”

Manetki rowerowe przez ekspertów określane są jako „dźwignia zmiany biegów”. To dzięki nim można dopasować optymalne przełożenie do jazdy pod górę, po płaskim terenie albo z dużą prędkością – w dół. Dla klientów udostępniliśmy różne rodzaje manetek: cynglowe, obrotowe i klasyczne. Oferta dzieli się na modele szosowe oraz do pozostałych stylów jazdy. Wśród manetek szosowych znajdują się modele na ramę, zaliczane do najpopularniejszych. Dostępne są także klamkomanetki szosowe, zaliczane do bardzo precyzyjnych. Katalog produktów uwzględnia również rozwiązania nowoczesne pod względem projektu. Są to manetki, jakie umieszcza się na końcu kierownicy. Pomimo że konstrukcja sprzedawanych manetek jest różna, ich zasada działania jest podobna.

Charakterystyka manetek dostępnych w sklepie Decathlon

Zachęcamy do zapoznania się z dokładnymi parametrami produktów z tej kategorii, aby wybrać elementy najlepiej przystosowane do własnych preferencji. Wiemy, jak ważne jest to, by manetki do roweru wytypować trafnie. Dzięki nim sterowanie przerzutkami oraz zmienianie biegów nie sprawi nikomu trudności. To samo odnosi się do klamkomanetek, jakie są połączeniem klamek hamulca z manetkami. Przygotowaliśmy bogaty katalog produktów z tej kategorii, tak by każdy rowerzysta miał okazję wyszukać to, co zaspokoi jego oczekiwania pod względem standardowego użytkowania. Modele od tak renomowanych marek jak na przykład SHIMANO dają pewność sprawnego używania manetek i klamkomanetek przez wiele lat. Klienci Decathlon mogą zdecydować się na montaż samodzielny lub profesjonalne usługi serwisowe.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę