Przerzutki do roweru

(69)
Skip categories Skip categories

Rowerowe promocje

Sprawdź
Osłona tylnej przerzutki
Najniższa cena
DECATHLON Osłona tylnej przerzutki

17,99 zł

(14)
U Ciebie za 2 dni
 

Przerzutki – gwarancja komfortu jazdy

Przerzutki rowerowe to bardzo ważny element, odpowiadający za przyjemną jazdę na ulubionym jednośladzie. To one odpowiadają za mniej wyczerpujące podjazdy lub nieskomplikowane jeżdżenie po wymagającym terenie. Zapoznaj się z tym, jakie przerzutki do roweru posiadamy w naszej ofercie i dobierz ten model, dzięki jakiemu zyskasz pewność, że Twoja przyjemność z podróżowania będzie jeszcze większa niż dotychczas. Przygotowaliśmy przekładnie pochodzące od znanych producentów, dające pewność, że zadziałają sprawnie w każdej sytuacji. Kolekcja obejmuje wyroby od marek znanych w branży rowerowej jak na przykład: ROCKRIDER, BTWIN, SHIMANO, VAN RYSEL, STILUS i wielu innych. Do każdej przerzutki dołączony jest dokładny opis, dzięki czemu szybciej podejmiesz decyzje związaną z tym, czego potrzebujesz.

Bezproblemowa zmiana przełożeń

Wszystkie przerzutki odpowiadają za komfort jazdy. Ich zadaniem jest zmiana przełożeń, a więc ułożenia łańcucha na zębatkach. To one mają wpływ na odczucie oporu podczas pedałowania. Zmiana biegów powinna być płynna i zawsze przystosowana do rodzaju nawierzchni po jakiej się poruszamy. Uwzględniamy wobec tego wyłącznie takie przerzutki rowerowe, co do których mamy pewność, że idealnie wywiążą się z zadań, jakie są im przeznaczone. Pomimo że przerzutki rowerowe spełniają jedno zadanie, mogą mieć różne zastosowania, budowę oraz sposób montażu. Głównie wyróżnia się modele przednie i tylne, aczkolwiek istnieje również podział na: wewnętrzne planetarne montowane w tylnej piaście, pozwalające zmieniać przełożenia podczas postoju i wykazujące odporność na zabrudzenia zewnętrzne przednie lub tylne, o niskiej masie, prostej obsłudze oraz szerokim zakresie przełożeń.

Bogata oferta przerzutek

Klienci najchętniej zaopatrują się w zewnętrznie montowane przerzutki rowerowe. Podkreślamy, że rodzaj mocowań uzależniony jest bezpośrednio od budowy jednośladu, a zwłaszcza od kształtu ramy i dostępności specjalnego haka. Znaczenie ma również typ zawieszenia. Zdając sobie sprawę z tego, jak dużą rolę spełniają przerzutki w rowerze, zdecydowaliśmy się sprzedawać wyłącznie modele sprawdzone. Oferta jest bogata, co zmniejsza ryzyko niewyszukania najlepszych podzespołów. Przerzutki można wybierać pod kątem dedykowania dla konkretnych jednośladów oraz różnych typów kolarstwa. Klientom służymy profesjonalnym doradztwem przy wyborze odpowiednich przerzutek. Doskonale wiemy, czego potrzebują rowerzyści i dlatego dobór przekładni jest zawsze spersonalizowany.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę