Sanki drewniane

24 oferty
Stylowe zakupy

Stylowe zakupy
do -50%

SPRAWDŹ
Sznur do sanek Davos
VT SPORT Sznur do sanek Davos

24,99 zł

Dostawa za 2 dni
Sznur do sanek Davos
VT SPORT Sznur do sanek Davos

24,99 zł

Dostawa za 2 dni
 

Sanki drewniane

Dzieci uwielbiają jazdę na sankach. Przygodę z nimi zaczynają już nawet kilkunastomiesięczne maluchy, które potrafią samodzielnie i stabilnie siedzieć. Zimą jest to jedna z większych atrakcji dla dzieci. Na sankach możemy zjeżdżać z górki lub po prostu poruszać się po chodniku, oczywiście niezbędny jest do tego opiekun, który ciągnie sanki. Niektórzy rodzice traktują je także jako alternatywa dla wózka dziecięcego. Jednym ze starszych modeli są sanki drewniane. Wykonane są w całości z tego naturalnego materiału lub też w połączeniu z metalem, z którego z kolei wykonane są płozy, a czasem oparcie. Drewniane sanki dla dzieci cieszą się dużym zainteresowaniem wśród rodziców, którzy chętnie wybierają je dla swoich pociech. Nie tylko wyróżniają się klasycznym, uniwersalnym i ponadczasowym designem, ale są też lekkie i bezpieczne w użytku. Jakie drewniane sanki będą najlepsze? Jakie modele znajdziesz w ofercie Decathlon? Dajemy radość najmłodszym! Wspieramy rodziców w ich najlepszych wyborach!

Wybieramy drewniane sanki

Sanki drewniane na pewno muszą być bezpieczne, dlatego sprawdzamy, w jaki sposób i z jakiego drewna zostały wykonane. Ważne jest, aby nie posiadały ostrych krawędzi, powinny być one odpowiednio dobrze wyszlifowane. Wtedy mamy pewność, że nasz maluch się przypadkowo nie skaleczy. Ponadto ich konstrukcja musi być stabilna, aby w trakcie użytkowania nie doszło do żadnych uszkodzeń, szczególnie podczas jazdy i zabawy na śniegu. Jeżeli zależy Ci na podwyższonej trwałości i zwiększonej solidności, zdecyduj się na drewniane sanki z metalowymi płozami. Dla najmłodszych najlepsze będą sanki drewniane z oparciem. Mogą z nich korzystać nawet jeszcze niechodzące dzieci. Maluch opiera się o drewniane oparcie, dodatkowo znajduje się w ciepłym kombinezonie. W takich warunkach może spędzić na zewnątrz w mroźne dni długi czas. Jednym z ciekawszych rozwiązań są sanki drewniane składane. Dzięki takiej opcji są łatwiejsze w przechowywaniu i wygodniejsze w transporcie. Możesz je zabrać ze sobą na ferie zimowe czy też weekend za miastem.

Zalety sanek dla dzieci drewnianych

Z pewnością drewniane sanki są lekkie, co jest ich dużym atutem. Naturalne tworzywo cechuje się niewielką wagą, przez co cała konstrukcja waży zaledwie kilka kilogramów. To sprawia, że łatwiej i wygodniej się je ciągnie, a także przenosi z jednego miejsca na inne. Kolejną ich zaletą jest ponadczasowy design i uniwersalność. Wpisują się w obecne eco trendy, co na pewno docenią osoby zwracające uwagę na środowisko naturalne. Jeżeli zdecydujesz się na drewniane sanki z oparciem, to możesz mieć pewność ich bezpiecznego użytkowania nawet przez najmniejsze dzieci. Dodatkowo ciekawym rozwiązaniem jest odpinane oparcie. W dowolnym momencie możesz się go pozbyć. Sanki dla dzieci drewniane są też trwałe i na pewno możemy z nich korzystać przez kilka sezonów. Są przygotowane na trudne warunki pogodowe, jak wilgoć, śnieg, mróz, niskie temperatury i lód. Nie bez znaczenia jest też ich atrakcyjna cena. W ofercie sklepów Decathlon znajdziesz także sanki plastikowe.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę