Snorkeling

(161)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories

Podkategorie

Cofnij do Sporty
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
SKUTER PODWODNY
JOBE SKUTER PODWODNY

3649 zł

U Ciebie za 8 dni
Maska do snorkelingu Subea Easybreath powierzchniowa 500
Najlepsza jakość i cena
Buty do wody do snorkelingu Subea Aquashoes 120
Najlepiej oceniany
Fajka do snorkelingu Subea SNK 540 Dry Top
Koniec serii
ZESTAW DO SNORKELINGU MASKA FAJKA SNK 520
Najlepiej oceniany
Maska do snorkelingu dla dzieci Subea SNK 520 JR
Najlepiej oceniany
Fajka do nurkowania SCD 500
Najlepiej oceniany
SUBEA Fajka do nurkowania SCD 500

49,99 zł

(4)
U Ciebie za 2 dni
Buty do wody Aqua Speed 27D
Najlepiej oceniany
Płetwy do snorkelingu SNK 900
Koniec serii
SUBEA Płetwy do snorkelingu SNK 900

69,99 zł 79,99 zł - 10 zł

(3)
U Ciebie za 2 dni
Maska do snorkelingu SNK 520
SUBEA Maska do snorkelingu SNK 520

49,99 zł

(15)
U Ciebie za 2 dni
 

Snorkeling – wypłyń na szerokie wody!

Może nie od razu na głęboką wodę, ale na pewno warto spróbować zanurkować, korzystając z pobytu w okolicy raf koralowych czy też w miejscach, w których spotkać można rzadkie gatunki ryb i roślin. Snorkeling jest najprostszą formą aktywności, umożliwiającą obserwację podwodnego świata. Potrzebować będziesz tylko maski, fajki i płetw. To Twoje podstawowe wyposażenie, z którym możesz wyruszać w wielką podwodną przygodę. Snorkeling, czyli nurkowanie z rurką można potraktować jako aktywność uprawianą rekreacyjnie podczas wakacyjnych wyjazdów lub jako etap przygotowawczy do nurkowania z butlą. W naszym sklepie dostępne są wszystkie niezbędne sprzęty do snorkelingu, zarówno dla dzieci, jak też dla dorosłych.

Wybierz snorkeling!

Dlaczego warto jest spróbować? Koszt zakupu całego sprzętu jest niewielki. Snorkeling nie jest sportem drogim, traktowany jest raczej w kontekście rekreacji, która towarzyszy nam podczas wakacyjnych wyjazdów. W naszym sklepie kupisz rurkę, maskę i płetwy w atrakcyjnych cenach, nie tracąc przy tym na jakości sprzętu. Snorkeling może uprawiać każdy, nawet dzieci. Specjalnie dla nich zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy specjalne maski powierzchniowe Easybreath, które są połączeniem maski i rurki, zapewniają panoramiczne widzenie, a dzięki pełnotwarzowej masce bez problemu można w niej oddychać. Snorkeling może być niezwykłą przygodą, którą może odbyć każdy, wystarczą maska, fajka i płetwy do szybszego poruszania się pod wodą.

Wybierz sprzęt

Ze sklepem Decathlon to nie będzie trudne. Znajdziesz w nim szeroki wybór masek, bardzo dobrze przylegających do twarzy gwarantujących szeroki kąt widzenia. Posiadają one regulowany pasek, który umożliwia idealne dopasowanie. Do maski wybierz fajkę, dzięki której będziesz mógł oddychać pod powierzchnią. Snorkeling dostarczy Ci jeszcze więcej emocji, jeżeli będziesz poruszał się szybciej, a do tego potrzebujesz płetw. Wszystko, co zobaczysz pod wodą, możesz nagrać kamerką, którą dzięki specjalnemu mocowaniu przytwierdzisz do maski. Cały zestaw zapakuj do torby z siatką mesh, która umożliwia łatwe wypłukanie sprzętu.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę