Deski snowboardowe

70 ofert

Zyskuj więcej z programem lojalnościowym Decathlon Active

50 zł = 50 punktów

Zbieraj punkty za zakupy

odbieraj bony

na kolejne zakupy

365 dni

na wymianę i zwrot

Więcej szczegółów
Więcej szczegółów
 

Deski snowboardowe – dołącz do grona miłośników białego szaleństwa!

Snowboard daje poczucie wolności – tak sądzą doświadczeni riderzy, którzy pokochali ten sport od pierwszego zjazdu. Grono to z każdym kolejnym rokiem się powiększa, coraz więcej osób decyduje się spróbować swoich sił w szusowaniu po stoku na jednej desce. Możesz być już zawodowcem lub dopiero snuć plany o nauce jazdy na snowboardzie – w naszym sklepie znajdziesz deski snowboardowe męskie, deski snowboardowe damskie, a także deski snowboardowe dla dzieci, które dopasujesz do stylu jazdy i doświadczenia. Własny sprzęt to bogaty pakiet zalet. Wybierasz deskę, buty i wiązania, idealnie odpowiadające Twoim nawykom jazdy i umiejętnościom. Sprzęt jest użytkowany tylko przez Ciebie, możesz wybrać taką deskę, której kolor i design odpowiada Ci najbardziej. Również zakres cenowy jest szeroki, nawet z niewielkim budżetem znajdziesz w naszym sklepie deskę, która posłuży Ci przez długie sezony.

Na jakiej desce chcesz jeździć?

Przeznaczenie deski to jedno z podstawowych kryteriów przy wyporze sprzętu. Gdzie i jak będziesz na niej jeździć? Jak długo już jesteś związany z tym sportem i jak dobrze panujesz nad deską nawet w trudnych warunkach? Odpowiadając na te pytania, wybierzesz sprzęt, który będzie właściwie zachowywać się w konkretnych warunkach. All Mountain – najbardziej uniwersalne, przeznaczone dla początkujących i średnio zaawansowanych, poradzą sobie doskonale zarówno na i poza stokiem. Freestyle – miękkie deski w kształcie twin tip, dla miłośników ewolucji w snowparku.Freeride – niezawodne w każdych warunkach, łatwe w prowadzeniu, sprzyjają osiąganiu dużych prędkości, przystosowane do jazdy po przygotowanych stokach i puchu na dziewiczych trasach. Jibbing – są krótsze, mają wzmocnioną konstrukcję, idealny wybór, jeżeli chcesz się po prostu dobrze bawić.

Twój wzrost i waga

Deska powinna sięgać do brody – to już stara szkoła, która wciąż jest jednak praktykowana. Coraz częściej jednak snowboardziści sięgają po deski dłuższe. Pamiętaj o tym, że długość deski zależeć powinna też od Twoich umiejętności. Krótka deska sięgająca ramienia lub brody to propozycja dla początkujących riderów i dla tych, którzy lubią wysokie skoki i ewolucje w powietrzu. Średnią deskę wybierz, jeżeli chcesz szybko zjeżdżać na krawędziach i poskakać na rampach. Sięga ona od podbródka do czoła. Wprawieni snowboarderzy wybierają deski snowboardowe, które są wyższe od nich nawet od kilka centymetrów. Można na nich rozpędzać się do dużych prędkości, a im dłuższa deska, tym większe bezpieczeństwo przy szybkiej jeździe.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę