Kaski snowboardowe

(62)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
Kask do kitesurfingu KS 500
ORAO Kask do kitesurfingu KS 500

229,99 zł

(1)
U Ciebie za 2 dni
Kask narciarski PST 500
WEDZE Kask narciarski PST 500

149,99 zł

(42)
U Ciebie za 2 dni
Kask narciarski freeridowy Wedze FR 500
Kask narciarski Neon Hero Teen
Koniec serii
NEON Kask narciarski Neon Hero Teen

249,99 zł 399,99 zł - 150 zł

U Ciebie za 2 dni
Kask narciarski Neon Hero Teen
Koniec serii
NEON Kask narciarski Neon Hero Teen

249,99 zł 399,99 zł - 150 zł

U Ciebie za 2 dni
Kask narciarski dla dzieci Neon Hero
Koniec serii
NEON Kask narciarski dla dzieci Neon Hero

249,99 zł 399,99 zł - 150 zł

U Ciebie za 3 dni
 

Kask snowboardowy nie tylko dla najmłodszych

W kasku zobowiązane są jeździć osoby, które nie ukończyły 16. roku życia. Czy później warto jest z niego rezygnować? Zapewnia bezpieczeństwo, chroni głowę podczas upadku, a także dodaje uroku. Profesjonaliści jeżdżą w kaskach, dlaczego więc amatorzy nie powinni iść w ich ślady… Kask snowboardowy jest obowiązkowy dla wszystkich w wielu europejskich krajach, w Polsce wciąż nakaz jego noszenia dotyczy tylko młodszych snowboardzistów. Coraz częściej jednak spotkamy dorosłych riderów, którzy nie wyobrażają sobie bez niego jazdy. Jeżeli wciąż go nie masz i szukasz odpowiedniego modelu dla siebie, to zapoznaj się z ofertą Decathlon. Przygotowaliśmy dla Ciebie modele, które wpisują się w wysokie standardy bezpieczeństwa i wyróżniają się modnym designem.

Zgodnie ze standardami bezpieczeństwa

Wszystkie nasze kaski posiadają certyfikaty bezpieczeństwa CE, FISI 1077 lub ASTM 2040. Masz więc pewność, że inwestujesz w produkt, który spełnia wysokie standardy twardości, amortyzacji wstrząsów i innych kluczowych dla kasków parametrów. To gwarancja, że kask snowboardowy sprawdzi się w każdych warunkach i w maksymalnym stopniu ograniczy ryzyko wystąpienia urazów podczas upadku lub zderzenia z innymi snowboardzistami i narciarzami.

Kask snowboardowy w Twoim rozmiarze

Kask musi zapewnić bezpieczeństwo, ale też komfort. Dopasuj jego rozmiar do obwodu swojej głowy tak, aby idealnie przylegał do jej powierzchni na całym obwodzie. Przednia krawędź powinna sięgać do linii brwi, z kolei tylna nie może dotykać szyi. Nie mniej ważny jest kształt kasku. Również on powinien pasować do kształtu i wielkości Twojej głowy.

Budowa kasku

Składa się z dwóch warstw. Zewnętrzna to skorupa wykonana z karbonu lub tworzywa ABS. Wewnętrzna warstwa jest miękka, stanowi ją pianka EPS. Są one ze sobą odpowiednio połączone. Kask snowboardowy wyposażony jest również w system wentylacji, który umożliwia skuteczną i sprawną wymianę powietrza, co przekłada się na komfort jazdy. Kaski dla dzieci są mniejsze, kolorowe i we wzorach, które zachęcają maluchów do ich noszenia. Dzięki temu już od najmłodszych lat można wypracować u dziecka nawyk noszenia kasku. Bądź wzorem dla swojego malucha!

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę