Pokrowce na snowboard

20 ofert
media description
Program lojalnościowy Decathlon Zbieraj punkty i odbieraj bony!
Pokrowiec na narty Blizzard Premium 145-165 cm
BLIZZARD Pokrowiec na narty Blizzard Premium 145-165 cm

119,00 zł 149,00 zł - 30,00 zł

Najniższa cena 149,00 zł

Pokrowiec na narty Blizzard Premium 165-185 cm
BLIZZARD Pokrowiec na narty Blizzard Premium 165-185 cm

139,00 zł 169,00 zł - 30,00 zł

Najniższa cena 169,00 zł

 

Pokrowiec na snowboard – a Ty w co zapakujesz swoją deskę?

Nie jest wygodna w noszeniu ze względu na swój kształt, ale też wagę. Pomimo, że jest stosunkowo lekka, to przy dłuższym trzymaniu w ręce może po prostu mieć wpływ na nasz dyskomfort. Z deską musimy często pokonać drogę z hotelu na stok, dodatkowo na nogach mamy buty snowboardowe, usztywniające nasze stopy i kostki, trudniej się w nich chodzi niż w butach codziennych. Ponadto deska snowboardowa na kilka miesięcy musi pozostać w piwnicy lub garażu, gdzie bez ochrony jest narażona na zabrudzenia, a metalowe elementy na rdzewienie. Pokrowiec na snowboard to rozwiązanie, które pomoże Ci wygodnie transportować i przenosić sprzęt, jak też przechowywać go w dobrych dla niego warunkach. Jest też świetnym gadżetem dzięki ciekawym wzorom, możesz pokrowiec dopasować kolorystycznie do swojego stroju snowboardowego lub deski.

Wybierz rozmiar

Deskę snowboardową dopasowujemy do swojego wzrostu, z kolei pokrowiec na snowboard do deski. Masz do wyboru pokrowce uniwersalne pasujące do każdego rodzaju sprzętu oraz do konkretnego rodzaju deski, np. w przypadku desek typu twin-tip lepiej jest zdecydować się na bardziej dopasowany model. Pokrowiec nie może też być w rozmiarze, który idealnie pasuje do długości deski. Po jego zamknięciu powinno w nim pozostać nieco wolnej przestrzeni, ok. 5-10 cm.

Wodoodporny i solidny materiał

Pokrowiec na snowboard musi koniecznie być wodoodporny, w związku z czym zabezpieczy Twój sprzęt przed wilgocią podczas przechowywania i umożliwi bezpieczny transport w niesprzyjających warunkach pogodowych. Ostre krawędzie deski mogą słabej jakości materiał przetrzeć i przedziurawić, dlatego zawsze wybieraj pokrowce wykonane z tkanin o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne. W ofercie Decathlon znajdziesz pokrowce, oferujące znacznie więcej! Posiadają one wygodne uchwyty do noszenia w ręku i na ramieniu, niektóre modele wyposażone są w dodatkowe kółka i kieszenie na akcesoria snowboardowe. Warto tez wybrać pokrowiec z systemem wentylacji, co na pewno pomoże Ci utrzymać dobry stan deski i przechowywać ją we właściwych warunkach.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę