Dart

Dart

a11y.skip-filters
Filtry
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
ETUI na lotki
CANAVERAL ETUI na lotki
44,99 zł
U Ciebie za 2 dni
 

Dart – zagramy w lotki?

Gry w lotki nie sposób zapomnieć z dzieciństwa! Jej profesjonalna nazwa brzmi dart. Celem gry jest osiągnięcie założonejliczby punktów, liczonych od tyłu. Istnieją różne odmiany gry, darty różnią się zasadami, jednak łączy je jedno – sprzęt.Sprzęt do darta to przede wszystkim tarcza. Możemy wyróżnić jej dwa podstawowe rodzaje – sizalową i elektroniczną. Którąwybrać dla amatorów? Jaka będzie odpowiednia dla zawodowców?

Grasz w darta? Wybierz tarczę!

Tarcza sizalowa została wykonana z liści pewnej rośliny, od której została nazwana. Jej zaletą jest zapewnienie cichej gry,ponieważ rzucona lotka po wbiciu w tarczę nie wydaje żadnego odgłosu. Polecana jest szczególnie do użytku domowego, amatoromdarta, którzy poszukują sprzętu do swojego prywatnego centrum rozrywki. Tarcze sizalowe sprawdzą się do gry zarówno wewnątrz,jak i na zewnątrz budynku.

W dart możesz zagrać również z wykorzystaniem bardziej nowoczesnego sprzętu. Alternatywę dla tarcz sizalowych stanowią tarcze elektroniczne. Automatycznie liczą punkty, wyświetlając je na specjalnych monitorach. Niektóre dodatkowo wydają sygnały dźwiękowe. Są jednak głośniejsze niż tarcze sizalowe, z pewnością usłyszysz każdy stuk lotki. Ten wariant umożliwia ponadto ustawienie różnych programów gry, dzięki czemu nigdy nie będziesz się nudził. Automatyczne naliczanie punktów wpływa na wygodę użytkowania. Możesz być także pewien, że Twój przeciwnik Cię nie oszuka.

Dart dla najmłodszych

Już kilkuletni maluch może spróbować swoich sił w grze w lotki. Dla najmłodszych przygotowaliśmy lekkie tarcze z miękką powierzchniąrzutów. Lotki zamieniliśmy na bezpieczne piłeczki, które po trafieniu w tarczę przyczepiają się do niej na rzep. Dart toświetna zabawa dla całej rodziny, sposób na niepogodę i długie zimowe wieczory. Z Decathlonem skompletujesz niezbędny sprzęt oraz wszelkie akcesoria do gry. Posiadamy szeroki wybór tarcz i lotek, a także oferujemy ciekawe akcesoria, np. zestawy piórek do spersonalizowania i oznaczenia lotek.

Kiedy pierwsza rozgrywka?

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę