Boks

(570)
Skip categories Skip categories
Decathlon Rent

Stylowe zakupy do -50%!

Sprawdź ofertę
Zestaw do boksu dla dzieci
Najniższa cena
OUTSHOCK Zestaw do boksu dla dzieci

129,99 zł

(29)
U Ciebie za 2 dni
Worek treningowy 500 ANGLE
Najlepiej oceniany
OUTSHOCK Worek treningowy 500 ANGLE

549,99 zł

(1)
U Ciebie za 2 dni
Bandaże bokserskie Venum Kontact 4 m
Najlepiej oceniany
VENUM Bandaże bokserskie Venum Kontact 4 m

39,99 zł 20 zł/pce

(1)
U Ciebie za 2 dni
Ochraniacz zębów bokserski 500 L

BOKS

Bokserskie zabezpieczenia, abyś mógł ćwiczyć całkowicie bezpiecznie

Boks, kick boxing, muay thai ... niezależnie od Twoich treningów sportowych, zabezpieczenia bokserskie są kluczowym elementem Twojego treningu. DECATHLON oferuje szeroki wybór produktów, które towarzyszą Ci w codziennym życiu.

 

Wybór odpowiedniej rękawicy jest ważny

Rękawice bokserskie odgrywają fundamentalną rolę w treningu! W zależności od tego, jak musisz trenować, dobrze jest wybrać najbardziej odpowiednią rękawicę. DECATHLON oferuje Ci wybór rękawic bokserskich, kick boxing, thai boxing i wiele więcej! Nie zapomnij także kupić pary pasków, które chronią Twoje nadgarstki przed wstrząsami.,.

Worki treningowe, gruszki i tarcze

DECATHLON oferuje szeroki wybór worków treningowych, gruszek, tarcz i wielu innych! Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada, w oparciu o rodzaj treningu, który musisz wykonać, i udoskonal dzięki nim swoją technikę lub moc.

Kaski i ochraniacze bokserskie

Praktyka boksu wymaga wielu zabezpieczeń mających na celu ograniczenie wpływu na ciało. Jednym z pierwszych punktów do ochrony jest zdecydowanie głowa. DECATHLON oferuje wybór kasków stworzonych specjalnie do treningu boksu, kick boxingu i muay thai. Ponadto, ochraniacze na usta, zęby czy stopy, dostęne są różne opcje ochrony ciała. Oferujemy również zabezpieczenia stworzone specjalnie dla płci żeńskiej. Możesz również znaleźć ochraniacze na kostki, specjalnie zaprojektowane do kick boxingu i muay thai..

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę