Trykoty zapaśnicze

20 ofert

Podkategorie

Cofnij do Zapasy
Stylowe zakupy

Stylowe zakupy
do -50%

SPRAWDŹ
Trykot zapaśniczy męski Smmash Murk
 

Trykoty zapaśnicze – dlaczego warto?

Strój do zapasów, potocznie nazywany trykotem, powinien stanowić niezbędny element wyposażenia każdej osoby, która postanawia rozpocząć swoją przygodę z tą dyscypliną sportową. W przeciwieństwie do zwykłych spodenek, trykoty zapaśnicze dobrze przylegają do ciała, przez co zapewniają dużą swobodę ruchów, która w tym sporcie jest niezbędna. W ofercie sklepu Decathlon znajdziesz profesjonalne spodenki zapaśnicze, wykonane z materiałów o najlepszej jakości.

Jaki trykot zapaśniczy wybrać?

Ilość strojów zapaśniczych dostępnych na rynku jest ogromna, przez co wybór trykotu w przypadku osób początkujących może przysporzyć niemało trudności. Czym kierować się przy jego wyborze? Bardzo ważne, aby strój do zapasów był wykonany z materiałów, które są przewiewne i przede wszystkim bezpieczne dla Twojej skóry. W ofercie Decathlonu znajdziesz trykoty zapaśnicze wzbogacone o zaawansowane systemy termoregulacji oraz spełniające wymogi United World Wrestling.

Strój zapaśniczy – jaki rozmiar?

Wybór odpowiedniego trykotu zapaśniczego tylko z pozoru jest prostym zadaniem. Może to sprawić trudności przede wszystkim tym osobom, które dopiero rozpoczynają swoje treningi. Wiele trudności może przysporzyć wybór odpowiedniego rozmiaru. Warto pamiętać, że decydując się na zakup stroju zapaśniczego, warto kierować się nie wzrostem, ale wagą. Duże znaczenie ma także materiał, z którego wykonany jest strój. Powinien on dobrze przylegać do ciała zawodnika, co zapobiega rozdarciu materiału w trakcie walki i jednocześnie wpływa na płynność ruchów.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę