Skakanki bokserskie

(33)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
Skakanka fitness 900
DOMYOS Skakanka fitness 900
39,99 zł
(22)
U Ciebie za 2 dni
Skakanka Domyos JR500
DOMYOS Skakanka Domyos JR500
29,99 zł
(10)
U Ciebie za 2 dni
Skakanka JR500
Nowość
DOMYOS Skakanka JR500
34,99 zł
U Ciebie za 8 dni
Skakanka Czerwona - GymBeam
 

Skakanka bokserska – trenuj szybkość i siłę nóg

Skakanie na skakance to zabawa? Jak się okazuje, to również dobry trening, także w boskie. Skakanka bokserska coraz częściej pojawia się na wyposażeniu pięściarza, a ćwiczenia z nią uzupełniają intensywny trening. Ci, którzy lekceważą ten niepozorny sznurek, powinni spróbować wdrożyć ćwiczenia ze skakanką do swojego treningu bokserskiego na przynajmniej 2-3 tygodnie. Przekonasz się wtedy, że Twoja kondycja się polepszy, zwiększy się szybkość i zwinność, a także wzmocni całe Twoje ciało.

Skakanka bokserska odmieni Twój trening i… ciało

Skakanie na skakance to trening, który sprawdza się doskonale w przygotowaniu sportowców do zawodów w praktycznie każdej dyscyplinie. Angażuje wszystkie mięśnie, a podczas półgodzinnego treningu jesteś w stanie spalić 300-400 kcal. Skacząc na skakance, poprawia się Twoja kondycja i wydolność organizmu. Ma to również zbawienny wpływ na krążenie. Ponadto pozytywnie oddziałuje na mięśnie, wzmacniając je oraz uelastyczniając, a to z kolei ogranicza ryzyko wystąpienia kontuzji. Systematyczne treningi ze skakanką bokserską pozwolą Ci zwiększyć zwinność i szybkość, wzmocnić mięśnie całego ciała, jak również poprawić skoczność i wytrzymałość.

Skakanka bokserska umożliwia bardzo kreatywny trening. Możesz wykonywać na niej podskoki w miejscu, podskoki zwykrokiem, bieg w miejscu, skoki w tył oraz przód, podskoki na jednej nodze czy skoki z krzyżowaniem nóg.

Skakanka bokserska sznurkowa, z PCV, czy z linki?

Najprostsza jest skakanka bokserska sznurkowa, która nie jest zbyt sztywna, dlatego dobrze sprawdzi się na początkuprzygody ze skakaniem. Wykonana z linki stanowi najszybciej dostępną na rynku. Jest lekka, jednak mocne uderzenia mogąbyć bolesne. Skakanka bokserska z PCV to alternatywa dla sznurkowej, również dla początkujących. Jeżeli chceszkontrolować swoje postępy, spalone kalorie, czas i ilość kroków, wybierz skakankę z licznikiem.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę