Słuchawki strzeleckie, zatyczki do uszu

14 ofert

Zyskuj więcej z programem lojalnościowym Decathlon Active

50 zł = 50 punktów

Zbieraj punkty za zakupy

odbieraj bony

na kolejne zakupy

365 dni

na wymianę i zwrot

Więcej szczegółów
Więcej szczegółów
Zatyczki ochronne do uszu Alvis MK5
Ostatnie sztuki
ALVIS Zatyczki ochronne do uszu Alvis MK5

179,99 zł 199,99 zł - 20,00 zł

Dostawa za 2 dni
Słuchawki elektroniczne Num Axes CAS1034
Ostatnie sztuki
NO BRAND Słuchawki elektroniczne Num Axes CAS1034

229,99 zł 279,99 zł - 50,00 zł

Dostawa za 2 dni
SŁUCHAWKI OCHRONNE WALKER'S POWER MUFF
Raty 0%
WALKER'S SŁUCHAWKI OCHRONNE WALKER'S POWER MUFF

749,99 zł 799,99 zł - 50,00 zł

Dostawa za 2 dni
 

Zatyczki i słuchawki strzeleckie. Specjalistyczna ochrona słuchu

Podczas strzelania z broni, zarówno na strzelnicy, jak i w terenie, konieczne jest posiadanie strzeleckich ochronników słuchu. Ich zadaniem jest ochrona słuchu ze względu na wysoki poziom hałasu, jaki jest emitowany przy strzale. O ochronę zadbać powinny nie tylko osoby strzelające, ale również przebywające w bliskim otoczeniu. Wyróżnić możemy kilka rodzajów ochronników. Wśród nich są zatyczki do uszu strzeleckie jednorazowego i wielorazowego użytku, a także indywidualne słuchawki strzeleckie przypominające nieco wyglądem klasyczne słuchawki do słuchania muzyki.

Jednorazowe i indywidualne zatyczki do uszu strzeleckie

Jednorazowe zatyczki do uszu strzeleckie wykonane są z elastycznego, miękkiego materiału, dzięki czemu dobrze dopasowują się do kształtu,jak i wielkości uszu. Zakładanie ich również jest bardzo proste i wygodne. Wystarczy je ścisnąć, aby zmniejszyły swoją objętość, a następnie uformować stożek i wprowadzić do uszu. Kiedy już znajdzie się w uchu, zwiększa swoją objętość, powracając do pierwotnego kształtu i wielkości. Zatyczki do uszu strzeleckie powinny szczelnie zatykać komorę ucha. Używamy ich tylko jeden raz. Alternatywą są zatyczki do uszu strzeleckie do użytku wielokrotnego. Występują w kilku rozmiarach, aby można było je dobrze dopasować do wielkości i kształtu ucha. Zapewniają dwa poziomy tłumienia dźwięków w zależności od potrzeb. Działają w trybie otwartym,jak i zamkniętym.

Słuchawki strzeleckie z wysokim wskaźnikiem redukcji hałasu

Słuchawki strzeleckie są bardzo popularne wśród strzelców sportowych. Zakładamy je na głowę, dopasowując do jej wielkości i kształtu za pomocą specjalnej regulacji. Wyposażone są w szerokie, miękkie poduszki na uszy, które poprawiają wygodę i komfort noszenia. Wkładki są wymienne, co powoduje, że słuchawki strzeleckie mogą być używane przez dłuższy czas. Niektóre modele posiadają składany pałąk, który ułatwia przechowywanie słuchawek. To ochronniki słuchu strzeleckie wyróżniające się bardzo wysokim wskaźnikiem redukcji hałasu.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę