Pole dance

(39)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
Magnezja 200 g
SIMOND Magnezja 200 g

24,99 zł 121,90 zł/kg

(22)
U Ciebie za 2 dni
Magnezja w wiaderku 600 g
SIMOND Magnezja w wiaderku 600 g

69,99 zł 116,65 zł/kg

(4)
U Ciebie za 2 dni
Magnezja w kulce silnie pyląca
Najlepiej oceniany
SIMOND Magnezja w kulce silnie pyląca

14,99 zł 428,29 zł/kg

(6)
U Ciebie za 2 dni
Magnezja w kostce 50 g
Najniższa cena
SIMOND Magnezja w kostce 50 g

11,99 zł 214,11 zł/kg

(45)
U Ciebie za 2 dni
Spodenki do pole dance Starever
Najniższa cena
Stanik do pole dance Starever
Najniższa cena
Magnezja w płynie Soft Grip
SIMOND Magnezja w płynie Soft Grip

19,99 zł 133,27 zł/l

(41)
Brak zapasu online, produkt dostępny tylko w sklepach stacjonarnych.
Magnezja w płynie Strong Grip
SIMOND Magnezja w płynie Strong Grip

34,99 zł 233,27 zł/l

(5)
Brak zapasu online, produkt dostępny tylko w sklepach stacjonarnych.
Magnezja w płynie V2
SIMOND Magnezja w płynie V2

34,99 zł 279,92 zł/l

(1)
Brak zapasu online, produkt dostępny tylko w sklepach stacjonarnych.
Magnezja w płynie White Gold
BLACK DIAMOND Magnezja w płynie White Gold

44,99 zł 299,93 zł/l

Brak zapasu online, produkt dostępny tylko w sklepach stacjonarnych.
 

Pole dance – akcesoria do ćwiczeń w domu

Uwielbiasz pole dance? Ćwiczysz od dawna, a może dopiero chcesz rozpocząć swoją przygodę z tym sportem? W Decathlon mamy szeroki wybór akcesoriów pole dance, idealnych do zorganizowania ćwiczeń nie tylko w domowych warunkach, ale też na salach gimnastycznych. Sport ten cieszy się coraz większą popularnością. Taniec na rurze to sposób nie tylko na utrzymanie sprawności fizycznej, ale też zyskanie sportowej sylwetki. Aby jednak ćwiczenia przebiegały prawidłowo, muszą być wykonywane na profesjonalnych i bezpiecznych sprzętach. W przygotowanej ofercie mamy produkty wysokiej jakości, starannie wykonane, a co najważniejsze – w konkurencyjnych cenach. Korzystając z naszej oferty możesz stworzyć własny zestaw do ćwiczeń pole dance i bez wychodzenia z domu doskonalić swoje umiejętności. Dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z tym sportem? Dowiedz się jak właściwie przygotować się do ćwiczeń, sprawdź jakiego sprzętu potrzebujesz i działaj – nie czekaj! W każdym temacie możesz liczyć na wsparcie naszych doświadczonych specjalistów nie tylko w sklepach stacjonarnych Decathlon, ale też podczas zakupów internetowych.

Ćwicz pole dance z odpowiednimi akcesoriami

Wiele osób nie wyobraża sobie życia bez sportu. Każdy jednak musi znaleźć dziedzinę, która pozwoli mu nie tylko zadbać o swoją sylwetkę, ale jednocześnie będzie sprawiać przyjemność. Jednym z popularniejszych ostatnimi czasy sportów jest pole dance, czyli taniec na rurze. Wbrew obawom wielu, swoją przygodę z tego rodzaju ćwiczeniami może zacząć wiele osób – ważne jest właściwe przygotowanie. Wśród niezbędnych akcesoriów, w jakie może wyposażyć się każda osoba ćwicząca znajdują się: rury do pole dance, materace do pole dance, strój sportowy, ochraniacze i nakolanniki. Wszystko to pozwoli nie tylko zapewnić komfortowe warunki podczas wykonywania ćwiczeń, ale też całkowicie oddać się treningowi, a co za tym idzie – ułatwi dążenie do postawionego celu. Wszystko to znajdziesz w Decathlon. Pole dance z akcesoriami zakupionymi w naszymi sklepie pozwoli Ci cieszyć się chwilą dla siebie, a jednocześnie małymi krokami będziesz doskonalić swoje umiejętności!

Skąd tak duże zainteresowanie pole dance?

Pole dance to sport uprawiany nie tylko w celu wysmuklenia sylwetki, ale też zbudowania mięśni czy poprawienia gibkości ciała. Ćwiczenia te nie tylko pozwalają zadbać o wygląd fizyczny, ale jednocześnie budują pozytywną samoocenę, podnoszą świadomość ciała i uczą zmysłowych ruchów. Odpowiednie przygotowanie do zajęć jest niezwykle ważne – podczas treningów tańca na rurze ćwiczą niemalże wszystkie mięśnie ciała – ramiona, barki, brzuch, plecy, pośladki, łydki, uda i oczywiście nadgarstki. Początki mogą być trudne – opanowanie równowagi i utrzymanie się na rurze bez kontaktu z podłożem nie jest łatwe. Z czasem jednak można dojść do perfekcji i tak skoordynować ruchy, że całość stanie się przyjemnością – lekkim sportem relaksującym. Angażując całe ciało pole dance nie zapomina o głowie – ona również odgrywa ważną rolę!

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę