Tenis stołowy 344 oferty

PROMO WEEK
NAWET DO -50%

SPRAWDŹ
Piłki do tenisa stołowego Pongori TTB 100 1* 40+ x6
Najniższa cena
BUTY DO TENISA STOŁOWEGO TTS 500
Promo Week
PONGORI BUTY DO TENISA STOŁOWEGO TTS 500

119,99 zł 149,99 zł - 30 zł

(4)
U Ciebie za 2 dni
Koszulka do tenisa dla chłopców Artengo TTS 100
Promo Week
ARTENGO Koszulka do tenisa dla chłopców Artengo TTS 100

24,99 zł 34,99 zł - 10 zł

U Ciebie za 2 dni
Spodenki do tenisa dla dziewczynek Artengo TSH500
Ecodesign
 

Tenis stołowy – sport rodzinny

Sportowy wypoczynek na najwyższym poziomie – tenis stołowy to idealny sport na każdą pogodę. Urozmaici zarówno deszczowe popołudnie jak i słoneczny dzień. Młodsi i starsi chętnie się spotykają po przeciwnych stronach stołu, na mecz singlowy lub deblowy!

Jak wybrać stół do tenisa stołowego?

Wybór odpowiedniego stołu do tenisa stołowego zależy od oczekiwanego zastosowania! Na zewnątrz stół do tenisa stołowego powinien mieć grubszy blat z odpowiedniego materiału – takiego jak aluminium i żywica, a drewniany blat idealnie nadaje się do użytku w pomieszczeniach. DECATHLON oferuje szeroki wybór stołów stałych i mobilnych (z kółkami), dostępnych w dobrych cenach. Nie zapomnij zaopatrzyć się w pokrowiec, który chroni Twój stół do tenisa stołowego, szczególnie, jeśli musi pozostać na zewnątrz.

Rakietka do tenisa stołowego do każdej ręki

Czy wiesz, że rakietka do tenisa stołowego powinna zostać wybrana głównie do Twojej gry? Gra defensywna, ofensywna lub "wszechstronna", w rzeczywistości wymaga odpowiedniej rakietki. DECATHLON z przyjemnością oferuje najlepsze rakietki do tenisa stołowego z gładkimi okładzinami, krótkimi lub długimi czopkami, z miękkim lub twardszym podkładem. Twój poziom gry może również wpływać na wybór odpowiedniej rakietki: jeśli jesteś początkujący, to lepiej, abyś wybrał rakietkę z okładzinami o niskiej przyczepności, które oferują ograniczoną prędkość odbicia. Do ciebie należy również wybór odpowiedniego kształtu uchwytu: prostego, wklęsłego lub anatomicznego! A jeśli wybór odpowiedniego sprzętu sprawi, że wygrasz przy stole swój następny mecz?

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę