Piłeczki do tenisa stołowego

32 oferty

Zyskuj więcej z programem lojalnościowym Decathlon Active

50 zł = 50 punktów

Zbieraj punkty za zakupy

odbieraj bony

na kolejne zakupy

365 dni

na wymianę i zwrot

Więcej szczegółów
Więcej szczegółów
Piłki do tenisa stołowego Pongori TTB 100 1* 40+ x6
Najniższa cena
PIŁKI DO TENISA STOŁOWEGO SYNTT NG *** 4+ X72
TIBHAR PIŁKI DO TENISA STOŁOWEGO SYNTT NG *** 4+ X72

319,99 zł 4,44 zł/pce

Sprawdź dostępność w sklepie
Piłki do tenisa stołowego Syntt NG *** 4+ x3
Najlepiej oceniany
TIBHAR Piłki do tenisa stołowego Syntt NG *** 4+ x3

17,99 zł 6,00 zł/pce

(1)
Sprawdź dostępność w sklepie
 

Piłeczki do tenisa stołowego pojedyncze, w pakietach i zestawach z rakietkami

Wysokie parametry gry, takie jak dobry odskok czy kontrolowana rotacja, pozwalają osiągać lepsze wyniki nie tylko w oficjalnych rozgrywkach, lecz także w domowych treningach. Jednak, aby je uzyskać, należy stale pracować nad umiejętnościami technicznymi, wykorzystując dobrej jakości akcesoria, które pozwalają na stworzenie warunków optymalnych do rozwoju. Piłeczki do tenisa stołowego różnią się od siebie rozmiarem, wagą i materiałem wykonania, przez co oferują różne parametry odbicia. W bogatym asortymencie sklepu Decathlon znajdziesz zarówno modele do gry rekreacyjnej, indoor i outdoor, propozycje piłeczek piankowych typu silent, jak i regulaminowe produkty do treningów czy najwyższej klasy piłki turniejowe. Rozważ z dostępnych opcji te przeznaczone dla amatorów, początkujących tudzież zaawansowanych graczy. Szeroki wybór obejmuje szybkie modele treningowe 38 mm, oficjalne piłki turniejowe 40 mm oraz niestandardowe, do nawet 48 mm.

Trwałość materiału, z którego wykonane są dobrej jakości piłeczki tenisowe przekłada się na komfort i długość ich użytkowania. Dodatkowo wybór najbardziej odpowiedniego tworzywa wpływa na elastyczność i dynamikę odbić, wyczucie piłki, a także poprawę jej rotacji. Najciekawsze z proponowanych modeli dobrych producentów, wykonane w 100% z tworzywa ABS, gwarantują wytrzymałość oraz dokładniejszą kulistość, co w efekcie ujednolica odskok. Wybór odpowiednich akcesoriów treningowych oraz do gry rekreacyjnej, szczególnie wtedy, gdy dopiero zaczynasz przygodę z tenisem, to nie lada sztuka. Dlatego w Decathlon oferujemy Ci nie tylko duży wybór sprawdzonych przez naszych testerów produktów, lecz także wsparcie doradców sportowych. Skorzystaj z pomocy przy dopasowaniu rodzaju, wielkości i typu piłeczek do Twoich indywidualnych potrzeb.

Kolorowe piłeczki o przeznaczeniu rekreacyjnym, do gry na stole mini i medium, a także najwyższej jakości piłki treningowe kupisz u nas w wygodnych pakietach lub zestawach z rakietkami. Wybierz jeden z wariantów opakowań:

 • 3-4 szt,
 • 6 szt,
 • 10 szt.,
 • 12 szt.,
 • 72 sz.,
 • 144 sz.

Produkty dostępne w niewielkich, jak i największych pakietach, solidnie zapakowane, wyróżnia wysoka jakość wykonania. Dzięki temu nie musisz martwić się o ryzyko uszkodzenia na szwach w czasie intensywnego treningu. Jeżeli szukasz dobrych akcesoriów w gotowym komplecie, rozważ dostępne online i stacjonarnie zestawy piłek z rakietkami o profilowanych uchwytach, optymalnej twardości okładzin i solidnych deskach. 

Sportowe akcesoria premium nowoczesne piłki do tenisa stołowego znanych marek

Żartobliwi mawiają, że piłeczka powinna być przede wszystkim okrągła. Mimo zabawnej strony to fakt, który niejednokrotnie potrafi zaskoczyć. Modele kiepskiej jakości, z uwagi na niedokładne wykonanie czy niskiej klasy materiały, tracą na kulistości, co oznacza, że w grze ich wyprowadzenie, odbicie oraz odskok są niedostateczne, a w efekcie obniżają osiągi oraz wynik końcowy. Piłeczki od dobrych producentów, o zachowanej regulaminowej wadze, wykonane np. z tworzywa ABS (plastiku) bez domieszki celuloidu, oznaczone 1 zapewnią Ci idealne wybicie, pozwolą na nadanie szybszego tempa i rotacji, a także poprawią kontrolę trajektorii mimo np. szerszego kąta odbicia rakietką sportową w dynamicznej grze.

Z myślą o szeregu wymagań związanych z zachowanie najlepszych parametrów sprzętu, wyselekcjonowaliśmy i poddaliśmy szczegółowym testom produkty takich marek jak np. Buffalo, Spokey, Pongori, Cornilleau czy Enero. Przygotowaliśmy również duży wybór piłek rekreacyjnych w zestawach m.in. od Best Sporting i Stiga. Wybierz producenta, oznaczenie jakości oraz kolory:

 • białe (ITTF official, do gry na stole zielonym),
 • pomarańczowe (ITTF official, do gry na stole niebieskim),
 • mieszane (do gry dowolnej).

Odkryj swój styl gry, rozwijaj techniki ofensywną i defensywną, a przy tym baw się w najlepsze, grając w tenisa stołowego z pomocą tylko dobrych akcesoriów, które wystarczą na dłużej.

Najwyższa jakość w dobrej cenie sprawdź wybrane dla Ciebie produkty z oferty Decathlon

W Decathlon znajdziesz nie tylko piłeczki treningowe do tenisa o wadze 2,7 grama. Wybrane dla Ciebie lżejsze lub cięższe modele sprawdzą się w rekreacyjnej grze, cichych meczach lub nauce gry solo. Zwróć uwagę na podstawowe informacje o przeznaczeniu oraz jakości dostępnych produktów, opisane z użyciem oficjalnego systemu oznakowania gwiazdkami. Nasz sklep internetowy oferuje piłeczki:

 • 1* oficjalne modele turniejowe, zgodne z wymaganiami ITTF;
 • 2* do gry rekreacyjnej na poziomie średniozaawansowanym;
 • 3* do gry rekreacyjnej na poziomie początkującym.

To, jakie akcesoria wybierzesz, ma znaczenie w późniejszych osiągach na stole, dlatego nie pozwól, aby decydował o tym przypadek. Specjalnie dla naszych klientów zwróciliśmy się w stronę innowacyjnych, a jednocześnie dostatecznie sprawdzonych rozwiązań oraz technologii. Obserwowaliśmy proces zmian rynkowych oraz tempo, w jakim producenci sprzętu do tenisa stołowego rozpoczęli poszukiwania nowych technologii kształtowania idealnych piłek: kulistych, przewidywalnych w prowadzeniu, o maksymalnie wyrównanym odskoku, których wartość potwierdzają testy laboratoryjne oraz wyniki doświadczonych zawodników.

W obliczu postępu branżowego oraz w związku ze zmianami przepisów ITTF postanowiliśmy w Decathlon wyznaczyć własną drogę i wprowadzić na rynek piłeczki, które zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz bazują na najlepszych materiałach. Dzięki temu niezbędne w grze akcesoria weszły na nowy poziom funkcjonalności, a znaczna większość z nich od kilku lat zajmuje wysokie miejsce w rankingach. Sport to nieustanne wyzwania, a nasze propozycje mają na celu pozwolić Ci im sprostać, aby osiągnąć sukces. W ofercie sklepu czekają na Ciebie gotowe zestawy do gry, pakiety treningowe oraz pełne wyposażenie tenisowe od rakietek przez piłki i wyrzutnie po polecaną zawodnikom odzież do tenisa stołowego klasy premium.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę