Akcesoria i impregnaty do obuwia

Akcesoria i impregnaty do obuwia

a11y.skip-filters
Filtry
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
System szybkiego sznurowania
Najniższa cena
QUECHUA System szybkiego sznurowania
19,99 zł
10 zł/szt.
(25)
U Ciebie za 2 dni
Suszarka do butów Sidas
Przyjazny środowisku
SIDAS Suszarka do butów Sidas
59,99 zł
U Ciebie za 2 dni
Plastry przeciw pęcherzom x 6
Koniec serii
FORCLAZ Plastry przeciw pęcherzom x 6
19,99 zł
24,99 zł −20% 3,34 zł/szt.
(7)
U Ciebie za 2 dni
Neutralizator zapachów
Przyjazny środowisku
FORCLAZ Neutralizator zapachów
24,99 zł
249,90 zł/L
(10)
U Ciebie za 2 dni
Wkładka - HIKE 900
QUECHUA Wkładka - HIKE 900
59,99 zł
30 zł/szt.
(5)
U Ciebie za 2 dni
Sznurowadła turystyczne okrągłe
Najniższa cena
FORCLAZ Sznurowadła turystyczne okrągłe
14,99 zł
8,82 zł/m
(139)
U Ciebie za 2 dni
 

Akcesoria i impregnaty do butów turystycznych – to może Ci się przydać!

Buty trekkingowe narażone są nieustannie na wpływ czynników zewnętrznych. Największym zagrożeniem dla nich jest woda, która bez odpowiedniego zabezpieczenia materiału może mieć wpływ na ich krótszą żywotność. Szczególną uwagę należy poświęcić skórzanym butom turystycznym ze względu na wrażliwość skóry na kontakt z wodą. Proponujemy więc impregnaty przeznaczone do ochrony obuwia skórzanego, a także do odświeżania impregnacji. Są w formie tłuszczu, który przywraca materiałowi hydrofobowość i sprawia, że woda spływa po jego powierzchni, nie wnikając do wnętrza.

Buty do chodzenia po górach wymagają nie tylko szczególnej troski o materiał, ale też konieczności wymiany sznurowadeł w przypadku, kiedy zauważysz jakiekolwiek przetarcia. Przed każdym wyjściem w góry sprawdź, w jakim są one stanie, aby podczas wędrówki nie uległy całkowitemu zerwaniu. To mogłoby spowodować, że but nie zapewni odpowiedniej stabilności stopie ze względu na brak możliwości jego dobrego dopasowania.

Dla wygody i komfortu wkładki redukujące wstrząsy i wibracje

Buty trekkingowe powinny być maksymalnie wygodne, często przemierzasz w nich kilkanaście kilometrów dziennie i pokonujesz skaliste odcinki drogi. W ofercie Decathlon znajdziesz specjalne wkładki wykonane z pianki PU, ograniczające odczuwanie wibracji i uderzeń. Ich powłoka umożliwia dodatkowo lepsze wchłanianie potu, co przekłada się na wzrost komfortu przy wyższych temperaturach i wzmożonym wysiłku fizycznym.

Do Twojego plecaka trekkingowego „dorzucamy” jeszcze plastry zapobiegające odciskom. Dzięki niemu ograniczysz ryzyko wystąpienia otarć i podrażnień, szczególnie przy pierwszych wędrówkach górskich w sezonie. Plastry są łatwe w użytkowaniu, wystarczy przykleić je do ciała.

Na śnieżne wyprawy

Planujesz zimową wyprawę w wysokie góry? Twoje buty trekkingowe wymagać będą dodatkowej ochrony przed śniegiem. Proponujemy uniwersalne stuptuty, które zakładamy na obuwie w celu ochrony przed przedostawaniem się śniegu do wnętrza buta. Możesz je wykorzystać również latem jako zabezpieczenie przed piaskiem, wodą i kamieniami.

Czy potrzebujesz czegoś jeszcze? Zapoznaj się z naszą ofertą i znajdź akcesoria, którymi uzupełnisz swoje buty trekkingowe.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę