Plecaki turystyczne dla dzieci 18 ofert

PROMO WEEK
NAWET DO -50%

SPRAWDŹ
Plecak turystyczny dla dzieci MH500 40 l + 10 l
Najlepiej oceniany
Plecak turystyczny Quechua MH100 10 l
Plecak turystyczny Campus Kool 2 20L
Promo Week
CAMPUS Plecak turystyczny Campus Kool 2 20L

109 zł 139 zł - 30 zł

 

Plecaki turystyczne dla dzieci – pierwsze wyprawy pełne przygód

Podróże z plecakiem są naprawdę super…Twoje dziecko już po pierwszej wspólnej wycieczce podzieli nasze zdanie, szczególnie że przygotowaliśmy dla niego coś ekstra – kolorowe plecaki turystyczne w rozmiarze odpowiednim dla Twojego małego podróżnika. Są nie tylko lekkie i wygodne w noszeniu, ale też w modnych wzorach, dzięki czemu dziecko z większą przyjemnością będzie chciało nosić go na plecach.

Twoje dziecko to prawdziwy wielbiciel przygód? Chcesz w nim rozpalić jeszcze większą chęć aktywnego spędzania wypoczynku? Już od najmłodszych lat ucz go odpowiedzialności, pokaż mu, że podczas wycieczki oprócz pięknych widoków oraz zaskakujących przygód musi on samodzielnie nosić swoje rzeczy. Z plecakami od Decathlon będzie to łatwa i tym samym krótka edukacja.

Plecak turystyczny to nie plecak szkolny

Nie jest najlepszym pomysłem zapakowanie plecaka szkolnego na wycieczkę górską. Ten, który Twoje dziecko nosi do szkoły, bardzo często ma większą masę, dodatkowe ciężkie wzmocnienia, a także liczne ozdoby, które mogą utrudniać np. pokonanie węższych odcinków drogi. Dziecięce plecaki trekkingowe dobrze rozkładają ciężar na plecach, co zapewnia skuteczną ochronę przed kontuzjami kręgosłupa i ma wpływ na prawidłową postawę malucha. Posiada liczne kieszonki, przegrody i uchwyty, co sprawia, że można lepiej zagospodarować jego wnętrze, a podczas odpoczynku znaleźć niezbędne rzeczy.

Dziecięcy plecak turystyczny wyposażony jest także w system AirCooling, czyli tzw. przewiewne plecy, a także paski odciążające ramiona i wygodne szelki.

Dziecięce plecaki trekkingowe na krótsze wycieczki

Dla młodszych wędrowców i na krótsze wyprawy polecamy plecaki trekkingowe o pojemności 15l. To dobre rozwiązanie również na szkolne wycieczki. Pomieści butelkę z wodą, kanapkę i płaszcz przeciwdeszczowy. Dla przedszkolaków przygotowaliśmy ofertę plecaków 7l. Twój maluch zapakuje do niego smaczne drugie śniadanie i ulubioną zabawkę.

Wszystkie proponowane przez nas plecaki turystyczne dla dzieci cechują się żywą kolorystyką. Poszczególne modele są dostępne w kilku wariantach, dzięki czemu Twoje dziecko może wybrać ten, który podoba mu się najbardziej. Zapraszamy do rodzinnych zakupów!

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę