Namioty turystyczne

232 oferty
media description
Program lojalnościowy Decathlon Zbieraj punkty i odbieraj bony!
Parawan turystyczny samorozkładający Spokey Stratus
SPOKEY Parawan turystyczny samorozkładający Spokey Stratus

104,99 zł 109,99 zł - 5,00 zł

Najniższa cena 109,99 zł

Montegra Regatta namiot 3-osobowy 260x240cm
REGATTA Montegra Regatta namiot 3-osobowy 260x240cm

999,99 zł 1999,99 zł - 1000,00 zł

Najniższa cena 1999,99 zł

 

Namioty turystyczne – urlop pod namiotem

Rajskie plaże, hotel all inclusive, ekskluzywne apartamenty nie są dla Ciebie? A może chcesz spróbować czegoś nowego, poznać smak przygody, odpocząć na łonie natury, śpiąc pod namiotem i przygotowując sobie posiłki na kuchence turystycznej? W takim razie musisz mieć namiot turystyczny, spanie pod gołym niebem może być ciekawym przeżyciem, ale z pewnością nie jest bezpieczne i nie najlepiej wpływa na ludzki organizm. Co więcej, znalezienie wygodnego kawałka trawki nie zawsze jest takie proste.

Namioty turystyczne od Decathlon to kilka praktycznych rozwiązań na weekendowy wypad na pole namiotowe i rodzinne biwakowanie. Możesz wybrać więc namiot 2-osobowy lub z kilkoma sypialniami przeznaczonymi do nocowania grupki przyjaciół lub całej rodziny.

Namioty turystyczne – jeden większy czy kilka mniejszych?

To częste pytanie, które stawiają sobie osoby planujące swój pierwszy biwak w większą ilość osób. Nie jest one bezpodstawne, ponieważ różnice w małych i dużych namiotach są znaczące. W ofercie naszego sklepu znajdziesz namioty turystyczne małe, w którym mogą spać 2 lub 3 osoby, jak też rodzinne 6- i 8-osobowe. Jeżeli podróżujesz częściej, czasami w dwójkę, a niekiedy w 3 lub 4 osoby, to polecamy zakup jednego większego namiotu. Jest to zakup praktyczny i z pewnością pozwoli Ci większą oszczędność. Im namiot turystyczny jest większy, tym więcej osób może w nim spać, ale też jest cięższy i zajmuje więcej miejsca. W przypadku biwakowania całą rodziną, na pewno warto zdecydować się na namiot z kilkom sypialniami. Jeżeli jednak biwakujesz w dwójkę, a innym razem 10-osobową grupą, to proponujemy wybór kilku mniejszych namiotów.

Namiot turystyczny z udogodnieniami

Kto powiedział, że w namiocie nie można spać wygodnie i liczyć na duży komfort? Większe namioty turystyczne wyposażone są często w kilka sypialni, każdy może mieć swoją, a w przypadku biwakowania dwóch czy trzech par, każda będzie miała swoje prywatne miejsce tylko dla siebie. Sypialnie oddzielone są przedsionkiem, który pełni dwie funkcje – minimalizuje wpływ czynników zewnętrznych do wnętrza namiotu, w którym jest znacznie cieplej, jak też może być miejscem do przyrządzania posiłków i wspólnie spędzania wolnego czasu, np. przy chwilowym załamaniu pogody.

Namioty turystyczne mogą także być uzupełnione o dodatkową powłokę chroniącą je przed deszczem. To tropiki, czyli powłoka rozpinana nad częścią sypialnianą namiotu.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę