Kurtki zimowe dziecięce

19 ofert

Dostawa do Paczkomatu

Zamów do 15:00, aby odebrać następnego dnia

 

Kurtki turystyczne zimowe – outdoor w śniegu?

Zimowa sceneria, biały puch, płatki śniegu opadające delikatnie na ścieżkę…jest pięknie, ale też zimno i mokro. W takich warunkach piesze wędrówki nie zawsze obfitują w przyjemne wspomnienia, szczególnie kiedy wracamy z nich przemoknięci i zmarznięci. Są jednak tacy, którzy bardzo chwalą sobie zimowy outdoor i powtarzają, iż można uchronić się przed wyziębieniem organizmu i wrócić po wielogodzinnym spacerze bez mokrego polaru.

Kim są Ci szczęściarze? To ludzie, którzy mają na swoim outdoorowym wyposażeniu kurtki turystyczne zimowe, które znacząco różnią się od tych, które nosimy latem i wiosną. To kurtki do zadań specjalnych, mające zapewniać wysoki komfort termiczny w ekstremalnie niskich temperaturach, chronić przed wilgocią i jednocześnie zapewniać swobodę ruchów. Wymagania są duże, ale są możliwe do spełnienia.

Ciepło, cieplej i najcieplej

Nie musisz marznąć, unikać długich godzin spędzonych na świeżym powietrzu, nie musisz patrzeć, jak czas wypoczynku biegnie nieubłaganie, a Ty patrzysz na zimową scenerię przez okno. Kurtki turystyczne zimowe cechują się wyjątkową budową. Wypełnione zostały puchem, watoliną lub pierzem, które odpowiadają za wysoki komfort termiczny. Jest ono lekkie, dzięki czemu w kurtce możesz się swobodnie poruszać. Zewnętrzna powłoka kurtki jest wodoodporna, śnieg i deszcz nie przedostaje się do wewnątrz, a Twoje ubranie pozostaje suche.

Kurtki turystyczne na zimę – modnie i wygodnie

Zimowe kurtki turystyczne w Decathlon zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami. Posiadają wszystko, co pozwala nam uznać je za niezawodnych towarzyszy zimowych wędrówek. Mają kaptur, praktyczne ściągacze przy mankietach i u dołu kurtki, nie brakuje w nich praktycznych kieszeni wewnętrznych i zewnętrznych. Są zapinane na zamek błyskawiczny, który został zabezpieczony przed kontaktem z wodą. A przy tym… świetnie dopasowują się do ciała, dzięki profilowanym fasonom, dostępne są w ciekawych wzorach i kolorach. Nawet dla najmłodszych przygotowaliśmy kilka dziecięcych modeli. Ubieramy całe rodziny i życzymy pełnych wrażeń zimowych wypraw w góry! Nie zapomnijcie o zimowych butach, które również znajdziecie w naszej ofercie!

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę