Sygnalizatory brań

15 ofert

Weekend
darmowej dostawy

Sprawdź
Sygnalizator Hanger 100 Caperlan
Najniższa cena
Sygnalizator brań Nash Siren S5 biały
Ostatnie sztuki
NASH Sygnalizator brań Nash Siren S5 biały

99,99 zł 119,99 zł - 20,00 zł

Dostawa za 2 dni
Walizka 3 sygnalizatory Nash Siren R2 + centralka
Ostatnie sztuki
NASH Walizka 3 sygnalizatory Nash Siren R2 + centralka

1299,00 zł 1399,00 zł - 100,00 zł

Dostawa za 11 dni
Swinger 500
CAPERLAN Swinger 500

59,99 zł

Dostawa za 2 dni
Sygnalizator karpiowy Hanger 500
Najlepiej oceniany
 

Sygnalizatory wędkarskie – nie przegap brania

Jednym z ciekawych i przydatnych akcesoriów wędkarskich, które cieszą się w ostatnich latach dużym zainteresowaniem są sygnalizatory brań. Jest to specjalny czujnik, który należy zamontować na wędce, a jego zadaniem jest informowanie o braniu przez rybę. Bez względu na to, czy jesteś zaawansowanym czy początkującym wędkarzem, z pewnością docenisz te urządzenia. Sygnalizatory mogą komunikować o braniu na różne sposoby. Dostępne są rozwiązania mechaniczne i elektroniczne, przy czym to te drugie są nowoczesne i zapewniają ciekawe udogodnienia.

Sygnalizatory brań – idealne na wielogodzinne połowy

Produkt, który znajdziesz w naszej ofercie, możesz wykorzystać m.in. podczas wędkowania przy ograniczonej widoczności, w nocy, a także wtedy, gdy wybierasz się na wielogodzinne połowy i jesteś już zmęczony. W przypadku gruntowych połowów nocnych bardzo przydatne są sygnalizatory elektroniczne – jeśli ryba zaatakuje przynętę, to takie urządzenie wyda dźwięk. Dostępne są także sprzęty z centralką. Dzięki niej możesz się oddalić od wędki, a jeśli nastąpi branie, to owa centralka to zasygnalizuje. Bez względu na to, na który sygnalizator brań się zdecydujesz, urządzenie to usprawni wędkowanie – uzyskasz podpowiedź, kiedy powinieneś rozpocząć holowanie zdobyczy.

Wodoszczelny sygnalizator wedkarski

Nowoczesne urządzenia tego typu są wodoszczelne i wodoodporne. Wybierając takie rozwiązanie, zwróć uwagę na jego odporność na uszkodzenia, czułość, możliwość dopasowania do każdej wędki czy też łatwość montażu. To jednak nie wszystkie kwestie, które mają znaczenie. Jeśli masz wątpliwości odnośnie do wyboru rozwiązania, to skontaktuj się z naszymi doradcami. Zasugerujemy Ci, który produkt spełni Twoje oczekiwania.

Dokładamy wszelkich starań, aby wędkowanie było dla Ciebie jeszcze większą przyjemnością. Stawiamy na nowe rozwiązania, ponieważ wiemy, że to dzięki nim możesz być lepszym, bardziej usatysfakcjonowanym wędkarzem. Sygnalizator brań to nasza kolejna propozycja. Dowiesz się o braniu wcześniej, co zwiększy skuteczność Twojej reakcji.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę