Namioty karpiowe

(18)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ

Namioty karpiowe – wspieramy karpiarzy!

Gdy jesteś na zasiadce, spędzasz większość swojego czasu w namiocie. To mobilny dom każdego karpiarza. Namiot karpiowy zapewnia Ci komfort i wygodę, chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, szczególnie przed wiatrem i deszczem. Można się w nim ponadto ukryć przed mocnym słońcem, które też jest niebezpieczne dla naszej skóry i organizmu. Na namioty karpiowe decydują się nie tylko karpiarze spędzający nad wodą kilka dni. Przydają się też podczas jednodniowej zasiadki.

Pierwszy namiot karpiowy

Przed Tobą wybór pierwszego namiotu karpiowego? W sklepie Decathlon znajdziesz szeroki wybór modeli, które różnią się wielkością i konstrukcją. Weź pod uwagę miejsce połowów, czy jest tam dużo czy mniej miejsca. Za duży namiot karpiowy mógłby się nie zmieścić na wolnej powierzchni. Wtedy niezawodny okazuje się mniejszy. Jeżeli łowisz na łowisku, gdzie do Twojej dyspozycji jest dużo wolnego miejsca, warto zdecydować się na większy namiot karpiowy. Jego wnętrze zapewni Ci doskonały komfort i wygodę. Jest to też model, cechujący się bardzo dobrą stabilnością. Ponadto im większe namioty karpiowe, tym większy chłód w środku. Duże modele namiotów mogą pomieścić wygodne łóżka karpiowe, zaprojektowane dla tych, którzy lubią kilkudniowe wypady na ryby.

Namioty karpiowe dostępne w sklepie Decathlon są przystosowane do trudnych warunków pogodowych. Wykonane są z wodoodpornej tkaniny, która pozytywnie przeszła testy przeprowadzane na obszarze deszczów tropikalnych. Dodatkowo sprawdzano ich wytrzymałość na silne podmuchy wiatru.

Dla wymagających wędkarzy dostępny jest cały wachlarz produktów na biwak karpiowy

Jeden namiot karpiowy dla dwóch wędkarzy

Wędkujecie we dwóch i potrzebujesz schronienia zarówno dla siebie, jak też swojego towarzysza? Oprócz tego, że namiot karpiowy w takim przypadku powinien być większy, to jeszcze powinna być przystosowana do umieszczenia w środku dwóch łóżek. Nie bez znaczenia jest wolna przestrzeń, która pozostanie. Przyda się na ekwipunek, sprzęt i rzeczy prywatne karpiarzy. Nasze namioty karpiowe nie tylko są wygodne i przystosowane do trudnych warunków, ale też szybko i bezproblemowo się rozkładają. Wędkarstwo nigdy jeszcze nie było takie wygodne!

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę