Podpórki na wędki – wybierz optymalną

22 oferty

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
Podpórka wędki CAPERLAN przednia
Najniższa cena
Stojak na wędki
BERKLEY Stojak na wędki

89,99 zł

U Ciebie za 2 dni
Podpórka przednia i tylna wędki PF-ROD SUP DOUBLE MOD
Ostatnie sztuki
CAPERLAN Podpórka przednia i tylna wędki PF-ROD SUP DOUBLE MOD

19,99 zł 29,99 zł - 10 zł

(3)
Sprawdź dostępność w sklepie
Podpórka boczna wędki Caperlan CSB PR D25
Najlepiej oceniany
CAPERLAN Podpórka boczna wędki Caperlan CSB PR D25

39,99 zł

(1)
Sprawdź dostępność w sklepie
 

Haki ważnym elementem zestawu dla wędkarza

O sukcesie Twoich łowów może decydować wiele czynników. Doświadczenie to jedno, ale oczywiście ogromne znaczenie ma również sprzęt, z którego korzystasz. Jednym z elementów, którego jakość i wykonanie mogą decydować o efekcie Twoich połowów są haki wędkarskie, od których zależy efektywność zacięcia, udany hol czy też sama prezentacja przynęty. Powinieneś postawić na wysokiej jakości rozwiązania, takie jak choćby produkty marki Caperlan. Jak wybrać odpowiednie haczyki?

Rodzaje haczyków wędkarskich

Nie wiesz, jaki wybrać haczyk? Do Twojej dyspozycji jest wiele ich rodzajów. Możesz zdecydować się na haczyk karpiowy, sumowy, do spinningu czy do spławika. Karpiowy polecamy w przypadku łowienia karpi, natomiast sumowe sprawdzą się przy rybach masywnych i walecznych. Być może masz specyficzne wymagania i nie wiesz, jakiego haczyka potrzebujesz? W takim przypadku skontaktuj się z nami. Pamiętaj o zrobieniu zapasu takich elementów, abyś był przygotowany na długie łowy.

Haczyki wędkarskie z oczkiem

W naszym sklepie znajdziesz również haczyki wędkarskie z oczkiem, które mają zastosowanie przede wszystkim w przypadku połowu dużych okazów. Dzięki ich budowie minimalizowane jest ryzyko przerwania żyłki, która jest na nim zawiązana, nie powinno również dojść do jej rozwiązania. Potrzebujesz haczyków do połowów dorad, a może w określonym kolorze? Skontaktuj się z nami, opowiedz, do czego potrzebujesz tych rozwiązań, jakie masz wymagania, a wtedy pomożemy wybrać takie, które spełnią Twoje oczekiwania.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę