Pokrowce na wędki

34 oferty
media description
Program lojalnościowy Decathlon Zbieraj punkty i odbieraj bony!
Pokrowiec Protect mixt rodbag 1,85 m
Ostatnie sztuki
CAPERLAN Pokrowiec Protect mixt rodbag 1,85 m

199,99 zł 249,99 zł - 50,00 zł

Najniższa cena 249,99 zł

(2)
Rod link x 2
Najniższa cena
CAPERLAN Rod link x 2

14,99 zł 7,50 zł/pce

(12)
Pokrowiec na 3 wędki karpiowe Caperlan Compakt
Ostatnie sztuki
PROLOGIC Pokrowiec na 3 wędki karpiowe Caperlan Compakt

299,99 zł 339,99 zł - 40,00 zł

Najniższa cena 339,99 zł

 

Pokrowiec na wędki – dobra wędka potrzebuje odpowiedniej ochrony

Nawet najlepsza wędka nie będzie Ci służyła przez długi czas, jeżeli nie będziesz o nią odpowiednio dbać. Istotne jest to, w czym i jak ją transportujemy i przechowujemy. Niektórzy nie zabezpieczają swojego sprzętu w żaden sposób, narażając go na uszkodzenia, wynikające z niekorzystnego wpływ czynników atmosferycznych, ale też przypadkowych uderzeń, upadków i zarysowań. Aby tego uniknąć, zdecyduj się na pokrowiec na wędki. To specjalnie zaprojektowane akcesoria, które rozmiarami i właściwościami sprzyjają przechowywaniu i transportowaniu sprzętu wędkarskiego. Istnieje wiele różnych modeli, z których łatwością wybierzesz ten najlepiej pasujący do Twojej wędki.

Który pokrowiec na wędki?

Bardzo dużo zależy od tego, jaką masz wędkę. Do tyczek i batów polecamy tuby ochronne, które są lekkie, mają bardzo prostą konstrukcję i charakteryzują się niską ceną. Tuby można przycinać, aby dostosować je do rozmiaru wędek. Nie wydłużymy ich jednak, dlatego zawsze zwracamy uwagę na ich długość. Lepiej kupić większą, niż za małą. Pokrowce na wędki spinningowe, spławikowe, podlodowe i inne, z kołowrotkami i dodatkowym wyposażeniem wyposażone są w przeznaczoną do noszenia rączkę, niekiedy mają kilka przegród, które możesz przeznaczyć na dodatkowe akcesoria i sprzęt. Niektóre mają tak dużą pojemność, że zmieścisz w nich nawet parasol. Pokrowce na wędki wykonane zostały z materiałów sztucznych, które są odporne na zniszczenia mechaniczne. Mogą również posiadać właściwości wodoodporne, co pozwala zabezpieczyć sprzęt podczas deszczu.

Pokrowiec nie na jedną wędkę

Masz kilka wędek, każdą do innych gatunków ryb i warunków połowu? A być może preferujesz wędkowanie w towarzystwie? Polecamy Ci pokrowce na wędki, które pomieszczą cały Twój bogaty sprzęt, a także wyposażenie Twoich towarzyszy. To pokrowce przeznaczone na kilka wędek, mają dużą pojemność. Są solidne i odporne na większe obciążenie. Od teraz już nie musisz się zastanawiać, którą wędkę ze sobą zabrać, weź wszystkie!

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę