Przynęty i zanęty method feeder

44 oferty

Weekend
darmowej dostawy

Sprawdź
Kulki Caperlan Dumbell wafter monstercrab 25 g
CAPERLAN Kulki Caperlan Dumbell wafter monstercrab 25 g

19,99 zł 799,60 zł/kg

Dostawa za 2 dni
Mikrokulki METHOD FEEDER + Dumbells czosnek 60 g
Najlepiej oceniany
CAPERLAN Mikrokulki METHOD FEEDER + Dumbells czosnek 60 g

24,99 zł 416,50 zł/kg

(1)
Dostawa za 2 dni
Miękki pellet haczykowy CAPERLAN likebait 8 mm wanilia
Najlepiej oceniany
Caperlan Gooster Pellet method truskawka 700 g
CAPERLAN Caperlan Gooster Pellet method truskawka 700 g

24,99 zł 35,70 zł/kg

Dostawa za 2 dni
Zanęta Caperlan Gooster Premium Method Mix truskawka 1 kg
Kulki pływające Caperlan Pop-Up monstercrab 20 g
CAPERLAN Kulki pływające Caperlan Pop-Up monstercrab 20 g

24,99 zł 1249,50 zł/kg

Dostawa za 2 dni
TOP Pellet HALIBUT SELECT 2mm 700 G
Najlepiej oceniany
Zestaw kulek Likebait method feeder monstercrab
TOP Pellet MORWA 2mm 700G
Najlepiej oceniany
MATCHPRO TOP Pellet MORWA 2mm 700G

16,99 zł

(1)
Dostawa za 3 dni
Zanęta SENSAS Feeder Special 1 kg
SENSAS Zanęta SENSAS Feeder Special 1 kg

29,99 zł 29,99 zł/kg

Dostawa za 2 dni
 

Method feeder – przynęty i zanęty

Method feeder jest w Polsce jedną z najpopularniejszych metod łowienia ryb. Obecnie zrzesza szerokie grono miłośników wędkarstwa, którzy nieustannie dążą do doskonalenia swojej skuteczności. Jednym z częściej pojawiających się dylematów jest wybór przynęty do method feeder. Wędkarze zastanawiają się też nad rodzajem zanęty, czym powinna się wyróżniać i która będzie najbardziej skuteczna. Ze względu na prężny rozwój Method Feeder obserwujemy rozwój rynku przynęt i zanęt, pojawiają się nowe smaki i formy. Okazuje się, że połowy mogą być jeszcze bardziej skuteczne, jeżeli zastosujemy nowo pojawiający się produkt na rynku. Jakie przynęty do method feeder stosują doświadczeni i najskuteczniejsi wędkarze? Jaką zanętę do metody feeder wybrać, aby osiągnąć zamierzony cel? Pomożemy Ci podjąć najlepszą decyzję i zaproponujemy szeroki wybór produktów.

Jakie przynęty do method feeder?

Istnieje wiele przynęt do method feeder, więc możemy je dowolnie dopasowywać do warunków panujących na łowisku, pory roku i zwyczajów ryb. Najczęściej wędkarze decydują się na pellet, który dostępny jest w szerokiej gamie smaków. Wśród nich są m.in. truskawka, kukurydza, morwa, ale i zapachy czosnku, kraba czy kałamarnicy. Możemy też spotkać połączenie smaków słodkich i wytrawnych. Przynęty do method feeder w formie pelletu mają rozmiar 8 mm i 12 mm. Obok pelletu dużą popularnością cieszą się kulki proteinowe. Do Method Feedera polecamy szczególnie kulki niewielkich rozmiarów. Optymalnym wyborem będą kulki proteinowe w rozmiarze 8 mm. Podobnie jak przy pellecie do wyboru mamy szeroką paletę smaków. Ciekawą przynętą feeder baits jest też dumbells. Wyróżniają się dobrą widocznością na dnie i wolnym chłonięciem wody. Bardzo łatwo zakłada się je na włos i z wykorzystaniem silikonowej gumki, co zawdzięczamy jej owalnemu kształtowi.

Zanęta do metody feeder – która będzie najlepsza?

Funkcją zanęty do metody feedera, podobnie jak w innych technikach łowienia, jest zwabienie ryby na łowisko. Ponadto ma ona ją w nim przytrzymać. Ponadto zarówno zanęta, jak też przynęta muszą się dobrze prezentować na dnie zbiornika i być tym samym atrakcyjnymi dla ryby. Zanęty do metody feedera dzielimy na sypkie i pellety. Są one bardzo wartościowe, mają w składzie m.in. białko i mączkę rybną. Wynika to z samej techniki łowienia, jest to łowienie szybkie, punktowe, zatem najlepszym wyborem będą zanęty wysokoproteinowe. Ponadto zanęty do metody feedera charakteryzują się drobną frakcją, są mocno rozdrobnione. Podobnie jak w przypadku przynęt, możemy zdecydować się na smaki słodkie lub wytrawne, a także ich mieszankę. Pellet w Method Feeder stosujemy na dwa sposoby. Po pierwsze jako samodzielna zanęta, po drugie jako tylko dodatek do zanęty sypkiej. Sprawdź ofertę przynęt i zanęt do metody feeder w naszym sklepie!

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę