Spławiki przelotowe

17 ofert
media description
Program lojalnościowy Decathlon Zbieraj punkty i odbieraj bony!
Spławik SENSI-5 4+1 G
Najlepiej oceniany
CAPERLAN Spławik SENSI-5 4+1 G

29,99 zł 15,00 zł/pce

(1)
Spławik Embelly Shape 3 15 g
ŚWIETLIK STICK LIGHT 4,5 MM X2
Najniższa cena
Spławik CAPERLAN Sensi - 5 5+1 g
Najlepiej oceniany
 

Spławiki przelotowe czy stałe?

Wybór odpowiedniego spławika to jeden z ważnych kroków na drodze do posiadania wszystkich rozwiązań, które mają wpływ na powodzenie Twoich łowów. W klasycznym podziale takie akcesoria dzieli się na stałe i przelotowe. W spławikach przelotowych znajduje się stoper gumowy, natomiast żyłka przechodzi przez oczko, które położone jest w dolnej części spławika. W przypadku spławika stałego stoper jest zbędny – samodzielnie się nie przesuwa. Jak wybrać odpowiednie spławiki przelotowe?

Zestaw spławikowy przelotowy – jak wybrać?

Zanim zdecydujesz się na zakup danego produktu, powinieneś sobie udzielić odpowiedzi na kilka pytań. Znaczenie ma gatunek i wielkość ryb, które chcesz łowić, metoda połowowa, głębokość łowiska. W opisach poszczególnych propozycji znajdziesz niezbędne informacje – np. o przeznaczeniu do połowów metodą odległościową, o materiale, z którego wykonano dany produkt, a także dotyczące wymiarów i wagi. Nie zapominaj również o zwróceniu uwagi na kolor – jeśli nie dobierzesz go odpowiednio, to może on odstraszyć ryby.

Spławiki przelotowe na różne łowiska

Mamy dla Ciebie spławiki przelotowe na jezioro i nad rzekę. Jak widzisz, znaczenie przy wyborze takich produktów ma wiele parametrów, a ich niewłaściwe dopasowanie może negatywnie wpłynąć na wyniki połowów. Jeśli masz wątpliwości, to koniecznie skontaktuj się z naszymi doradcami z kategorii wędkarstwo. Pomożemy Ci wybrać takie spławiki, które sprawdzą się na danym łowisku i w przypadku konkretnych ryb. Czekamy na kontakt.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę