Torby i plecaki wędkarskie

31 ofert

Weekend
darmowej dostawy

Sprawdź
Torba Caperlan Carryall L 31 litrów
Ostatnie sztuki
CAPERLAN Torba Caperlan Carryall L 31 litrów

229,99 zł 249,99 zł - 20,00 zł

(1)
Dostawa za 2 dni
Plecak wędkarski STALKING BAG
Najlepiej oceniany
Torba wędkarska na ramię / pasek Caperlan 500 12 l
Ostatnie sztuki
CAPERLAN Torba wędkarska na ramię / pasek Caperlan 500 12 l

179,99 zł 199,99 zł - 20,00 zł

Dostawa za 2 dni
Torba wędkarska Caperlan 100 20 litrów
Ostatnie sztuki
CAPERLAN Torba wędkarska Caperlan 100 20 litrów

179,99 zł 199,99 zł - 20,00 zł

(2)
Dostawa za 2 dni
Chest pack Caperlan 500 Double 10 l
Najlepiej oceniany
Torba wędkarska Carryall 900
Najlepiej oceniany
Torba transportowa Caperlan 30 litrów szczelna
Torba wędkarska Caperlan Access Bag XS
Najniższa cena
Torba wędkarska szczelna Caperlan Bakkan 500 S
Ostatnie sztuki
CAPERLAN Torba wędkarska szczelna Caperlan Bakkan 500 S

59,99 zł 69,99 zł - 10,00 zł

Dostawa za 2 dni
 

Torby wędkarskie na sprzęt i akcesoria

W reklamówce, małym plecaku i kilku torbach, ponieważ w jednej trudno było Ci zmieścić wszystko…to nie najlepszy sposób na transport i przechowywanie sprzętu wędkarskiego. Na pewno nie jest on odpowiednio zabezpieczony, istnieje ryzyko, że coś zgubisz, możesz też o czymś zapomnieć, ale też na pewno nie jest Ci wygodnie z takim „bagażem”. W wędkarstwie dobra organizacja jest ważna, w związku z czym nic nie zakłóci Ci Twojego spokoju. Polecamy Ci torby wędkarskie, które pozwolą Ci raz na zawsze pożegnać się z plastikowymi reklamówkami i małymi, niepraktycznymi torebkami.

Miejsce na wszystko

Torby wędkarskie to szeroki wybór wariantów, które różnią się rozmiarami, pojemnością, ilością komór, przegród i kieszeni. Możesz więc zdecydować się na taki model, który najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku. Jak dużo miejsca potrzebujesz? Czy jesteś zwolennikiem jednodniowych czy kilkudniowych wypraw? Masz kilka czy kilkanaście rodzajów przynęt i spławików? To wszystko ma wpływ na wielkość Twojej torby wędkarskiej. Nie warto kupować zbyt dużej, może być tak, że będzie ona ważyła znacznie więcej niż jej zawartość. Torby wędkarskie posiadają uchwyty i paski, koniecznie powinny być regulowane. To pozwoli Ci skuteczniej odciążyć kręgosłup. Co więcej, duża ilość kieszeni stanowi doskonały sposób na zachowanie porządku, łatwiej i szybciej też wszystko znajdziesz.

Torby wędkarskie i innowacyjne rozwiązania

Wydaje się, że torba jest tylko torbą i nie za wiele można w niej zmienić. Nasi projektanci udowadniają jednak, że wystarczy odrobina kreatywności, aby powstało coś naprawdę zaskakującego. W naszej ofercie znajdziesz zarówno klasyczne, uniwersalne torby wędkarskie, jak też bardziej rozbudowane. Przykładem jest torba karpiowa z dużą ilością przegród i kieszeni oraz z nóżkami, które po rozstawieniu torbę zamieniają w stolik. Materiał nie ma bezpośredniego kontaktu z podłożem, a dodatkowo możesz wygodniej sięgać po kolejne przynęty, siedząc na taborecie czy krzesełku.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę