Wózki transportowe

11 ofert

Weekend
darmowej dostawy

Sprawdź
Wózek wędkarski Caperlan Barrow Session
Ostatnie sztuki
CAPERLAN Wózek wędkarski Caperlan Barrow Session

499,99 zł 549,99 zł - 50,00 zł

Dostawa za 2 dni
Wózek wędkarski PF- TROLLEY XL
Ostatnie sztuki
CAPERLAN Wózek wędkarski PF- TROLLEY XL

799,99 zł 849,99 zł - 50,00 zł

(1)
Dostawa za 11 dni
 

Wózek transportowy – niczym nieograniczony transport sprzętu

Wędkarz potrzebuje nie tylko wędki, ale znacznie większej ilości sprzętu i akcesoriów. Kiedy pakujemy się przed wyjazdem na łowisko, wszystko wkładamy do samochodu, nie mając świadomości, jak duży mamy ekwipunek. Kiedy już wypakowujemy się w pobliżu akwenu, w którym będziemy łowić, okazuje się, iż przed nami kilka spacerów, ponieważ na jeden raz nie zabierzemy wszystkiego. A gdyby tak było to możliwe? Znacznie ułatwiłoby to wędkarzom życie. Spacer nad wodę nie byłby też tak wymagający. Do transportu sprzętu nad wodę przeznaczony jest wózek wędkarski. To bardzo prosta konstrukcja o dużych możliwościach. Wózek transportowy dla wędkarzy przypomina nieco ten, który możemy spotkać w magazynie. Jest jednak znacznie lżejszy i oczywiście o mniej skomplikowanej budowie.

W jaki sposób wybrać wózek wędkarski?

Na początku musisz obiektywnie ocenić, jak duży jest Twój zestaw, co zawsze zabierasz ze sobą nad wodę. To pozwoli Ci zdefiniować swoje potrzeby dotyczące wózka pod kątem obciążenia i wytrzymałości konstrukcji. Wózek transportowy może być wykonany zarówno z lekkiego i solidnego aluminium, jak też mocnej i wyjątkowo odpornej na uszkodzenia mechaniczne stali. W pierwszym przypadku wózek wędkarski będzie lżejszy, co na pewno jest dodatkowym komfortem podczas transportu. Jeżeli chodzi o obciążenie, to polecamy wózki, które mogą udźwignąć do 40 kg lub więcej. To w zupełności wystarczy na duży zestaw. Szczególnie praktyczny będzie składany wózek transportowy. Pamiętaj, że jego również pakujesz do samochodu, a więc musi się dla niego znaleźć miejsce. Kiedy go złożymy, będzie łatwiej.

Akcesoria do wózka wędkarskiego

Aby móc zwiększyć funkcjonalność wózka, zastosuj dodatkowe wyposażenie. Decathlon poleca szybkie mocowanie, zapewniające stabilność i bezpieczeństwo transportu, zabezpieczając przy tym sprzęt, jaki przewozimy na wózku. To system łatwy w montażu, wyposażony w kilka haczyków mocujących, które gwarantują mocne trzymanie. Dzięki temu masz pewność, że Twoje wędki i akcesoria dostarczone będą nad wodę w nienaruszonym stanie, nawet jeżeli droga jest wyjątkowo nierówna i wyboista.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę