Kompresy chłodzące i rozgrzewające

(13)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
Spray chłodzący - 400 ml
OFFLOAD Spray chłodzący - 400 ml

29,99 zł 74,98 zł/l

Brak zapasu online, produkt dostępny tylko w sklepach stacjonarnych.
Spray chłodzący - 150 ml
OFFLOAD Spray chłodzący - 150 ml

24,99 zł 166,60 zł/l

Brak zapasu online, produkt dostępny tylko w sklepach stacjonarnych.
 

Sport to zdrowie – ale z ostrożnością

Nawet doświadczeni sportowcy zmagają się czasami z kontuzjami. Nie wynikają one z tego, że nie wiemy, w jaki sposób postępować, by w trakcie aktywności fizycznej nie narazić się na urazy. Nawet chwilowa utrata uwagi może poskutkować chociażby stłuczeniem. W takich sytuacjach najważniejsze jest, by przerwać trening i dać swojemu ciału czas na odpoczynek oraz pełną regenerację. Żeby zaś przyspieszyć proces gojenia, warto zastosować kompres. W ofercie Decathlonu znalazły się znakomite kompresy, dzięki którym poczujesz się lepiej.

Kompresy żelowe i chłodzące

Kompres żelowy to doskonały sposób na to, by poradzić sobie z niewielkim urazem, który tymczasowo wyklucza nas z treningu. Kompres chłodzący przynosi natychmiastową ulgę, kiedy odczuwamy ból wywołany stłuczeniem. W ten sposób dużo łatwiej będzie nam się odprężyć, a przede wszystkim zminimalizujemy ewentualną opuchliznę i obrzęk. Kompresy chłodzące dostępne w naszym asortymencie to zdecydowanie akcesoria, które warto mieć zawsze pod ręką na wypadek kontuzji. Dzięki nim szybciej wrócisz do pełni sił.

Jak postępować w razie urazu?

Upadek podczas biegania czy też nieprzyjemne uderzenie w trakcie gry zespołowej może narazić nasze mięśnie czy stawy na uszkodzenia. Dzieje się tak szczególnie w przypadkach, kiedy wykonywany wysiłek jest ponad nasze siły bądź nie stosujemy się do podstawowych środków ostrożności. Na stłuczenie warto jak najszybciej zastosować kompres żelowy chłodzący, co pozwoli zmniejszyć ból i przyspieszyć regenerację. Gdyby jednak obrzęk nie znikał, dobrze jest skonsultować się z lekarzem, by wykluczyć poważniejszą kontuzję.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę